Osoba Daneš Zátorský

Daneš Zátorský

Daneš Zátorský má v obchodním rejstříku uvedenou adresu Parcelní , 71300 Ostrava. Osoba Daneš Zátorský má 46 let.

Organizace přímo související s osobou Daneš Zátorský jsou Geofin, a.s., STAREA MORAVA, a.s., AFAB, a.s., A.K.R.B., a.s., v likvidaci, CORNIX GROUP, s.r.o., ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s., CORNIX INVEST, s.r.o., PLOMA, a.s., TROGIR, a.s., BESKYDY INVEST, a.s., BASKETBALOVÝ KLUB NOVÝ JIČÍN s.r.o., CENTRAL CONNECT TAXI, s.r.o., Diligence on line spol. s r.o., HOTEL Adamantino, a.s., TAMOGA, s.r.o., CCG a.s., TRIMEX GROUP a.s., Czech Connect Airlines a.s., JEOVA s.r.o., Chirana Group, a.s. "v likvidaci", BOXING CLUB OSTRAVA a.s., JOB AIR Technic a.s., JOB AIR Logistics, a.s., ČPL - český podnikatelský leasing, a.s., AIRCRAFT RENT a.s., VOKD Svařované sítě, a.s., Zelené terasy, a.s., TARASI Logistics, a.s., Slezský kámen a.s., Agropodnik Dvorce, a.s., VVUÚ, a.s., Stavokombinát Liberec, a.s., VOKD, a.s., GARFIELD a.s. "v likvidaci", BROKER & PARTNER, a.s., JOB AIR - CENTRAL CONNECT AIRLINES s.r.o., AGROFOREST a.s., GANEKO, spol. s r.o..

Související organizace a osoby:
Geofin, a.s., IČ 25342533
-Ivan Jančuška Jarníkova 1894/21, 14800 Praha.
-Pavel Míšek Aloise Havla , 62100 Brno.
-Jaroslav Paclt Na Zámčiskách 1062/11, 72400 Ostrava.
-Vlastimil Vlček Brněnská 160, Vyškov.
-Miroslav Mazourek Bzenecká 8, 62800 Brno.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Pavel Tesařík Oldřišovská , 74728 Štěpánkovice.
-Jan Březina Větrná , 73601 Havířov.
-Vítězslav Krnáč Petruškova , 70030 Ostrava.
-Jana Piekníková Přívozská 887/19, 70200 Ostrava.
-Marie Nováková Aloise Gavlase 36/10, 70030 Ostrava.
-Libor Štroch Menšíkova , 71600 Ostrava.
-Ctirad Beránek Nová 533/33, 70030 Ostrava-Zábřeh.
-Aleš Bílý 83, 74301 Bílov.
-Vladimír Rybák 24. dubna , 66443 Želešice.
-Jana Zátorská Na Jánské , 71000 Ostrava.
-Barbora Musálková Za hřbitovem , 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-David Fiedler Bořivojova , 13000 Praha 3.
-Barbora Sawická Za hřbitovem 416, 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-Barbara Sawická Za hřbitovem 416, 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-Karel Pitlach M.Hubnerové 20, Brno.
-Jiří Vítek Havlíčkovo nábřeží 1593/32, 70200 Ostrava.
-Petr Štroch Křístkova 24, 71600 Ostrava.
-Jan Bódi Stádlo 358, 72526 Ostrava.

STAREA MORAVA, a.s., IČ 25350811
-Lešek Klimoszek Klírova , 14000 Praha 4.
-Zbyhněv Owczarzy Krajní 1428/1, Havířov.
-David Rusňák Krátká 415, 73801 Sviadnov.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Barbora Musálková Za hřbitovem , 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-Zbyšek Martynek Žižkova , 73301 Karviná.
-Eva Staňková Paskovská 491, 73924 Krmelín.
-Milan Carda Konzumní 19/454, Havířov-Šumbark.
-Vladimír Vrána Zednická , 70800 Ostrava.
-Dalibor Dymáček Hlavní tř. 588, Ostrava - Poruba.
-Michal Silon Bartošková 178, 74769 Pustá Polom.
-Ivan Cap Veselíčko 294, 73944 Brušperk.
-Miroslava Linková K.Pokorného 1397, Ostrava - Poruba.
-Miroslav Šnorek Čs. exilu 533, Ostrava - Poruba.
-Vlastimil Dymáček Španielova 991, Ostrava-Poruba.

AFAB, a.s., IČ 25355007
-Monika Macurová Na Bunčáku , 71000 Ostrava.
-Jana Straňáková Synkova , 77900 Olomouc.
-Petr Šťastný Láskova 1810/4, 14800 Praha 4.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Dalibor Dymáček Hlavní tř. 588, Ostrava - Poruba.
-Michal Silon Bartošková 178, 74769 Pustá Polom.
-Eva Brožová nám. F. Rasche 1, 75002 Přerov.
-Miroslav Pelegrin S. K. Neumanna 4/1691, 70200 Ostrava.
-Jana Seidlerová Výškovická , 70030 Ostrava.
-Jiří Beneš Oty Pavla 877/33, 72100 Ostrava.
-Vladimír Křtěn Cholevova , 70030 Ostrava.
-Petr Malina , 79201 Nová Pláň.
-Petr Staněk Nezvalova 1314/15, 79201 Bruntál.
-Zdeněk Petr , 79201 Nová Pláň.
-Martina Železná 7, 79201 Nová Pláň.
-Jana Čechová Jaroslava Seiferta 1608/62, Hlučín.
-Miroslav Jelen , 79201 Nová Pláň.
-Aleš Staněk , 79201 Nová Pláň.
-Anna Skokánková Partyzánská 1, 79201 Bruntál.
-Michal Sroka Na Vyhlídce , 40332 Povrly.
-Pavlína Švandová Tusarova 1316/17, 17000 Praha 7.
-Tomáš Valouch Pod Skalkou 37/16, 75124 Přerov II.
-Vladimíra Bittnerová Klegova , 70030 Ostrava.
-Táňa Zimermanová Opavská , 74722 Dolní Benešov.
-Jiří Kubečka Zborovská 2488/24, 70200 Ostrava.
-Jaromír Vávra , 79201 Mezina.
-Miloslav Mýlek 46, 79201 Nová Pláň.
-Jindřiška Kristková , 79201 Nová Pláň.
-Tomáš Bokůvka Šmilovského 9, Bruntál.

A.K.R.B., a.s., v likvidaci, IČ 25362429
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Zbyšek Martynek Žižkova , 73301 Karviná.
-Vladimír Vrána Zednická , 70800 Ostrava.
-Dalibor Dymáček Hlavní tř. 588, Ostrava - Poruba.
-Michal Silon Bartošková 178, 74769 Pustá Polom.
-Ivan Cap Veselíčko 294, 73944 Brušperk.
-Jiří Kratochvíl V Nové Hostivaři 544/15, Praha 10.
-Aleš Betlach Žitavského 498, Praha 5.
-Zdeněk Krpata Možného 742/9, Praha 6.
-Světlana Dymáčková Hlavní třída 588, Ostrava-Poruba.
-Vladimír Brejcha Pod Fialkou 11, 15000 Praha 5.
-Helena Kratochvílová Viklefova 1928/2, Praha 3.
-Hana Krpatová Možného 742/9, Praha 6-Ruzyně.
-Zdeněk Novák Komenského 623, Ostrava-Poruba.

CORNIX GROUP, s.r.o., IČ 25374184
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Jiří Bordovský Paskovská 550/43, Ostrava.
-Jitka Pečerová Horní , 70030 Ostrava.

ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s., IČ 25388088
-Ivo Vlášek A. Bejdová 1792 , Ostrava-Poruba.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Vítězslav Krnáč Petruškova , 70030 Ostrava.
-Richard Dohnal , 73947 Lhotka.
-Aleš Chovanec Bedřicha Václavka 980/7, 70030 Ostrava.
-Tomáš Pavlíček Bělská 902/22, 72000 Ostrava.
-Ivana Dohnalová , 73947 Lhotka.
-René Dudek Břidličná , 74285 Vřesina.
-Michaela Witassková Čs. armády , 74801 Hlučín.
-Jan Fiedler Maďarská , 70800 Ostrava.
-Marcel Žalud Václava Košaře 85/19, 70030 Ostrava.
-Petr Šimša Bezručova 1145, Bohumín.
-Lada Ustyanovičová , 73912 Čeladná.
-Danuše Sadovská Bohumínská , 71000 Ostrava.
-Tomáš Rohel Průkopnická , 70030 Ostrava.
-František Večeřa Masarykova třída , 73514 Orlová.
-Miloš Rohovský Malá 677/4, 74714 Ludgeřovice.
-Jarmila Figurová 293, 73911 Pstruží.
-Zdeněk Vlášek Průmyslová 911, 68601 Uherské Hradiště.

CORNIX INVEST, s.r.o., IČ 25389165
-David Dluhoš Havlíčkovo náměstí 741/11, Ostrava-Poruba.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Miroslav Gawlik Františka Lýska , 70030 Ostrava.

PLOMA, a.s., IČ 25556045
-Ivan Doubrava K Vodojemu 4321/2, 76701 Kroměříž.
-Miroslav Holík U Vodojemu 577, 76315 Slušovice.
-Karel Chuděj Klabalská louka , 76001 Zlín.
-Martin Černý Lešenská , 76314 Zlín.
-František Černý Frant. Bartoše , 76001 Zlín.
-František Rýza Michala Urbánka 441, 75501 Vsetín.
-Rudolf Chval , 73992 Návsí.
-Petr Vysloužil Nová 1220, 75201 Kojetín.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Eva Štauderová Přílucká , 76001 Zlín.
-Pavla Pravdíková U Trojáku , 76005 Zlín.
-Josef Koňařík 376, 75601 Hovězí.
-Milan Zinke Jestřábí 494, 25242 Jesenice.
-Marie Šupková Záhumní 367, 68723 Ostrožská Lhota.
-Michal Teraz Slovácká 13, 69601 Rohatec.
-Lucie Kočvarová Lomená 877, Uh.Hradiště.
-Čestmír Vicherek 48, 76001 Zlín.
-Ivan Vlček Mokrá 314, Zlín.
-Lenka Černá Lešenská , 76314 Zlín.

TROGIR, a.s., IČ 25576003
-Pavel Škandera , 73951 Dobratice.
-Milan Vašíček Krásného , 63600 Brno.
-Karel Frimmel Rybářská 32, 60300 Brno.
-Miroslav Kostelník Branická , 14700 Praha 4.
-Petr Zvěřinský Narcisova 157, 25242 Jesenice.
-Tomáš Faller Palisova , 74706 Opava.
-Marek Lehečka Pařížská , 11000 Praha 1.
-Zlata Hájková Dobrovského , 17000 Praha 7.
-Miroslava Sobotková Vápenka 3, 63600 Brno.
-Jitka Frimmelová Rybářská , 60300 Brno.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Kateřina Michalíková Mezidolí 1346/18, 73601 Havířov - město.
-Aleš Chovanec Bedřicha Václavka 980/7, 70030 Ostrava.
-Filip Leder Šumavská , 60200 Brno.
-Martin Flora 118, 68301 Habrovany.
-Monika Palčíková Hluboká 4143, 76001 Zlín.
-Jiří Zapletal Antonína Sovy 33, 74705 Opava 5-Kateřinky.

BESKYDY INVEST, a.s., IČ 25853546
-Viktor Eckstein Říjnová , 73564 Havířov.
-Marek Štaud , 35301 Velká Hleďsebe.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Tomáš Lesniczak Slezská 42, 74792 Háj ve Slezsku.
-Martina Pavlicová , 73912 Čeladná.
-Monika Ecksteinová J. Kotase 1182/11, 70030 Ostrava, Hrabůvka.
-Petr Zíma , 73912 Čeladná.
-Naděžda Zímová , 73912 Čeladná.
-Klára Šalková , 73947 Kozlovice.
-Radek Rejfek , 28127 Krakovany.
-Olga Prosová 681, 73912 Čeladná.
-Jana Ecksteinová Říjnová , 73564 Havířov.
-Jana Krajčiová Krakovská 3, 70030 Ostrava - Hrabůvka.
-Naděžda Matušková , 73912 Čeladná.
-Šárka Zátorská Rezkova 2961/8, 70030 Ostrava-Zábřeh.
-Silvie Balcarová Mánesova 2997/23, Ostrava - Město.
-Ladislava Bilasová Dlouhá 320, Těrlicko.
-Karla Ševčíková Čeladná 292, 73912 Čeladná.
-Jan Hanslik Filípkova , 74705 Opava.

BASKETBALOVÝ KLUB NOVÝ JIČÍN s.r.o., IČ 25869710
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Pavel Kelar , 74231 Starý Jičín.
-Milan Dvořák Jičínská , 74101 Nový Jičín.
-Miloš Vaigl Skalky 93, Nový Jičín.
-Miloš Vajgl Skalky , Nový Jičín.

CENTRAL CONNECT TAXI, s.r.o., IČ 25872516
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-David Hradil Jurečkova 1860/4, 70200 Ostrava.
-Magdaléna Potyszová Větrná 632/2, 73601 Havířov-Bludovice.
-Barbara Potyszová Větrná 632/2, 73601 Havířov-Bludovice.
-Igor Tout Olbrachtova 1933/18, 71000 Ostrava.
-Martin Šindel Zdenka Vavříka 13/3004, 70030 Ostrava.
-Anna Vidiševská Francouzská 1103/56, 70800 Ostrava.
-Jiří Cigánek Bělikovova 1516/1, 70030 Ostrava - Zábřeh.
-Silvie Holková Kmetská , 71000 Ostrava.
-Ilona Slezáková Gen. Píky , 70200 Ostrava.

Diligence on line spol. s r.o., IČ 26181185
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Andrey Zayakin Červeňanského , 15500 Praha 5.
-Andrei Zaiakine Krolmusova 15, Praha 6.
-Josef Machek Račanská 101, 25262 Statenice.
-Hubert Pikl Letecká , 16100 Praha.

HOTEL Adamantino, a.s., IČ 26226481
-Viktor Eckstein Říjnová , 73564 Havířov.
-Daniel Barč Markova , 70030 Ostrava.
-Tomáš Faller Palisova , 74706 Opava.
-Karel Adamík Podlesí 4948, 76005 Zlín.
-Karel Rozum Slunečná 4555, 76005 Zlín.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Slavomír Golomb Úpadní 8/408, 71200 Ostrava.
-Josef Koňařík 376, 75601 Hovězí.
-Ivo Přibyl Koněvova , 71300 Ostrava.
-Jana Tvarůžková , 76601 Poteč.
-Jarmila Stojová 96, 76341 Kaňovice.
-Alena Škarpová Ohrada 1865, 75501 Vsetín.
-Stanislav Sikora Ostravská , 73562 Český Těšín.
-Stanislav Saksa Úzká , 73514 Orlová.
-Martina Václavková Vítězslava Nováka 547/10, 70800 Ostrava.

TAMOGA, s.r.o., IČ 26792826
-Jiří Šumník Slepá 1097/4, 70800 Ostrava.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Slavomír Golomb Úpadní 8/408, 71200 Ostrava.
-Martina Štefková Zapletalova 1947/1, 71000 Ostrava.

CCG a.s., IČ 26822369
-Daniel Barč Markova , 70030 Ostrava.
-David Rusňák Krátká 415, 73801 Sviadnov.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Jan Březina Větrná , 73601 Havířov.
-Vítězslav Krnáč Petruškova , 70030 Ostrava.
-Jana Zátorská Na Jánské , 71000 Ostrava.
-Barbora Musálková Za hřbitovem , 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-Vladimír Křtěn Cholevova , 70030 Ostrava.
-Lubomír Vavroš Zahradní , 74213 Studénka.
-Pavel Honěk Bezručova 703, 74213 Studénka.
-Petr Lahres Na Vyhlídce 511, 74242 Šenov u Nového Jičína.
-Jiří Kubečka Úzká 357, 74764 Velká Polom.
-Josef Horňák Resslova 1, 74251 Nový Jičín.
-Ivo Tvardek Dr. Parmy , 74401 Frenštát pod Radhoštěm.
-Miroslav Nahodil , 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-Josef Horňák Hájová 820/4, 69141 Břeclav.
-Dagmar Lahresová Resslova 1213/1, 74101 Nový Jičín.

TRIMEX GROUP a.s., IČ 26841274
-Robert Švec Ostrčilova 2258/15, 70200 Ostrava.
-Daniel Barč Markova , 70030 Ostrava.
-Stanislav Smugala , 73542 Těrlicko.
-Veronika Raszková Masarykova 916, 73514 Orlová.
-Ivan Rychecký Nábřeží SPB , 70800 Ostrava.
-Boris Navrátil Zimmlerova , 70030 Ostrava.
-Kateřina Urbanová Ostrčilova , 70200 Ostrava.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Jana Červenková Boženy Němcové 638/16, 72525 Polanka nad Odrou.
-Ivo Barteček Hlavní třída , 73601 Havířov.

Czech Connect Airlines a.s., IČ 26864703
-Daniel Barč Markova , 70030 Ostrava.
-Daniel Hurta J. Hýžové , 75701 Valašské Meziříčí.
-Stanislav Plevák Osvobození 128, 74764 Čavisov.
-David Rusňák Krátká 415, 73801 Sviadnov.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Lubomír Vavroš Zahradní , 74213 Studénka.
-Leoš Liška Pod Vinicí , 53304 Sezemice.
-Martin Lubojacký Jiráskova 563, 74213 Studénka.
-Petr Lahres Na Vyhlídce 511, 74242 Šenov u Nového Jičína.
-Andrey Zayakin Červeňanského , 15500 Praha 5.
-Josef Horňák Resslova 1, 74251 Nový Jičín.
-Hubert Pikl Letecká , 16100 Praha.
-Svetlana Vasyanovich Bahchivandjy str. 10-92 , Yaketerinburg.
-Roman Lokaj K Zahrádkám , 15500 Praha.
-Jiří Žežula U sokolovny , 16400 Praha.
-Lenka Stuchlíková Hornická , 70200 Ostrava.

JEOVA s.r.o., IČ 26873133
-Ota Baran Jasná 283, 73562 Česká Těšín.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Josef Jančárek Nade Mlýnkem , 53901 Hlinsko.

Chirana Group, a.s. "v likvidaci", IČ 27675050
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Vítězslav Krnáč Petruškova , 70030 Ostrava.
-Barbora Musálková Za hřbitovem , 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-David Fiedler Bořivojova , 13000 Praha 3.
-Barbora Sawická Za hřbitovem 416, 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-Barbara Sawická Za hřbitovem 416, 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-Jaroslav Meyer 69, 74301 Stará Ves.
-Jiří Blecha Pelclova 2669/6, 70200 Ostrava.
-Milan Korec 28. října , 70200 Ostrava.
-Daniel Tomíček Občanská , Ostrava.
-Monika Tomíčková Vinohradská , 74801 Hlučín.
-Jiří Kopeček Jiráskovo náměstí , 70200 Ostrava.
-Michaela Wnuková Aloise Gavlase 105/20, 70030 Ostrava.
-Roman Gavlovský náměstí Václava Vacka 1674/19, 70800 Ostrava.
-Libor Vavrečka Podroužkova 1684/13, 70800 Ostrava - Poruba.
-David Satoria Zdeňka Štěpánka 1880/6, 70800 Ostrava.

BOXING CLUB OSTRAVA a.s., IČ 27765903
-Bronislav Kohut Hájkovická , 72526 Ostrava.
-Jan Skipala Hýbnerova 1952/6, 71000 Ostrava.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Dalibor Fröhlich Dlouhá Třída 1139/87 B, 73601 Havířov.
-Karel Telnar 17. listopadu 593, 70800 Ostrava.
-Vítězslav Smuž Čs. Exilu 518, 70800 Ostrava.
-Eva Dědochová Bajgarova 522, 72526 Ostrava.

JOB AIR Technic a.s., IČ 27768872
-Daniel Barč Markova , 70030 Ostrava.
-Daniel Hurta J. Hýžové , 75701 Valašské Meziříčí.
-Petr Soukup Španielova 1298/82, 16300 Praha 6.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Martin Lubojacký Jiráskova 563, 74213 Studénka.
-Pavel Honěk Bezručova 703, 74213 Studénka.
-Josef Horňák Resslova 1, 74251 Nový Jičín.
-Libor Ryška 28. října 1925, Frýdek-Místek.

JOB AIR Logistics, a.s., IČ 27769984
-Daniel Barč Markova , 70030 Ostrava.
-Daniel Hurta J. Hýžové , 75701 Valašské Meziříčí.
-David Rusňák Krátká 415, 73801 Sviadnov.
-Jan Černohous Zálešná II , 76001 Zlín.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Martin Lubojacký Jiráskova 563, 74213 Studénka.
-Petr Lahres Na Vyhlídce 511, 74242 Šenov u Nového Jičína.
-Josef Horňák Resslova 1, 74251 Nový Jičín.
-Alena Šimečková Hlavní , 74792 Háj ve Slezsku.
-Lucie Holková Vietnamská , 70800 Ostrava.
-Milan Kocháň , 68706 Velehrad.
-Kateřina Rosová Fibichovo nám. , 74101 Nový Jičín.
-Ivana Strakošová , 74257 Libhošť.

ČPL - český podnikatelský leasing, a.s., IČ 27799719
-Pavel Gora 149, 73961 Třinec.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Vítězslav Krnáč Petruškova , 70030 Ostrava.
-David Fiedler Bořivojova , 13000 Praha 3.
-Barbora Sawická Za hřbitovem 416, 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-René Strnadel Rybářská 1315, 73961 Třinec.
-Lucie Deniševská U Nádraží 1097/27, 70300 Ostrava.
-Aleš Flídr Jana Maluchy , 70030 Ostrava.
-Dagmar Mikundová Výškovická , 70030 Ostrava.
-Alan Zahrada Pustkovecká 294/136, 70800 Ostrava.
-Lucie Tymlová U Stavisek , 71600 Ostrava.

AIRCRAFT RENT a.s., IČ 27800458
-Daniel Barč Markova , 70030 Ostrava.
-Milan Juřík Na Výsluní , 73801 Frýdek-Místek.
-Václav Kolibáč Družební , 74801 Hlučín.
-Václav Dostál Smetanova , 74213 Studénka.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Tomáš Hubička Průběžná , 70800 Ostrava.
-Jan Reichelt Petrská , 11000 Praha 1.
-Pavel Filipčík Zikova , 62800 Brno.

VOKD Svařované sítě, a.s., IČ 27801951
-Pavel Pekárek Severní , 74801 Hlučín.
-Tomáš Krayzel U mostu 6 , Ostrava 3.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Jan Březina Větrná , 73601 Havířov.
-Vítězslav Krnáč Petruškova , 70030 Ostrava.
-David Fiedler Bořivojova , 13000 Praha 3.
-Martin Skyba Preslova , 70200 Ostrava.
-Daniel Hrabovský 30. dubna , 70200 Ostrava.
-Vadim Hamřík Josefa Suka , 73801 Frýdek-Místek.
-Soňa Bušovská U Mostu 1429/6, 70030 Ostrava.
-Soňa Krayzlová U Mostu 1429/6, 70030 Ostrava.
-Miroslav Skála Moravská 93/807, 70030 Ostrava.
-Petra Štefková , 73801 Soběšovice.
-Josef Márton Šeříkova 2, 70030 Ostrava.
-Žaneta Josífková Na Výspě , 70030 Ostrava.
-Jindřich Houžva Ostravská , 72525 Ostrava.

Zelené terasy, a.s., IČ 27836185
-Pavel Švidernoch Chalupníkova 22, 70030 Ostrava.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Pavel Tesařík Oldřišovská , 74728 Štěpánkovice.
-Jan Březina Větrná , 73601 Havířov.
-Vítězslav Krnáč Petruškova , 70030 Ostrava.
-David Fiedler Bořivojova , 13000 Praha 3.
-Vít Zátorský Na Jánské , 71000 Ostrava.
-Ivo Přibyl Koněvova , 71300 Ostrava.
-Stanislav Sikora Ostravská , 73562 Český Těšín.
-Tomáš Babinec U Tří lip , 73944 Brušperk.
-Tomáš Rucký Olomoucká , Opava.
-Marek Podzemný Lesácká , 73564 Havířov.

TARASI Logistics, a.s., IČ 28570197
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Vítězslav Krnáč Petruškova , 70030 Ostrava.
-Barbora Musálková Za hřbitovem , 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-David Fiedler Bořivojova , 13000 Praha 3.
-Hanuš Krejčí Dukelských hrdinů 29, 17000 Praha 7.
-Štěfan Duchoslav Pionierska 26, 92701 Šala.
-Adrian Rác 46, Žihárec.
-Štefan Stanko Křivenická , 18100 Praha 8.

Slezský kámen a.s., IČ 45192154
-Zdeněk Řehák Pod Skalkou , 74101 Nový Jičín.
-Ladislav Kalina Jánského 52, 79081 Česká Ves.
-Jiří Pelc Luční , 79001 Jeseník.
-Ivan Remenec Fabiánova , 15000 Praha 5.
-Jaroslav Paclt Na Zámčiskách 1062/11, 72400 Ostrava.
-Rudolf Staškovan ul. Havraní č. 625 , Ostrava Petřkovice.
-Jan Kotíšek Šafaříkova 10, Praha 2.
-Tomáš Faller Palisova , 74706 Opava.
-Vojtěch Wagner Eliášova 468/30, Praha 6.
-Tomáš Krčmář Železného 2, Ostrava.
-Stanislav Purger , 76901 Žeranovice.
-Martin Garnac Ostravská 692, 73802 Frýdek-Místek.
-Marcell Kubaník Spálené , 79371 Holčovice.
-Leopold Širůček Fr. Hrubína 17, 56802 Svitavy.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Jan Březina Větrná , 73601 Havířov.
-Petr Štroch Křístkova 24, 71600 Ostrava.
-Hana Klimešová Rejvízská 90, 79001 Jeseník.
-Vít Zátorský Na Jánské , 71000 Ostrava.
-Ivan Dost Hlavní 202, 79084 Mikulovice.
-Ivo Cesar Karvinská , 73601 Havířov.
-Jiří Černín Bezručova , 74792 Háj ve Slezsku.
-Augustin Bitara Sokolská , 79376 Zlaté Hory.
-Ivo Přibyl Koněvova , 71300 Ostrava.
-Stanislav Sikora Ostravská , 73562 Český Těšín.
-Aleš Kočiščák Dr. M. Tyrše 3105, 73801 Frýdek-Místek.
-Tomáš Babinec U Tří lip , 73944 Brušperk.
-Tomáš Rucký Olomoucká , Opava.
-Jiří Kaiser , 73572 Petrovice u Karviné.
-Zuzana Mihulková Urxova 471, 70800 Ostrava-Poruba.
-Marta Jurčková Petra Bezruče 1547/1, 73601 Havířov-Podlesí.
-Marta Kaplanová Petra Bezruče 1541/8, 73601 Havířov-Podlesí.
-Ivana Horská Sládkova , 79001 Jeseník.
-Jiří Janas Voříškova 45, 62301 Brno.
-Josef Krátký Mahenova 622/18, 79001 Jeseník.

Agropodnik Dvorce, a.s., IČ 45192545
-Bronislav Bečka Žíškovská 1627, 19016 Praha 9.
-Jan Vondrouš Slupenec 21, 38101 Český Krumlov.
-Jaroslav Vlach Šeříková 189, 38101 Český Krumlov.
-Karel Krejza M. Pomocné 11, 41201 Litoměřice.
-Věra Urbanová 5, 56168 Lichkov.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Zbyšek Martynek Žižkova , 73301 Karviná.
-Michal Silon Bartošková 178, 74769 Pustá Polom.
-Ivan Cap Veselíčko 294, 73944 Brušperk.
-Petr Malina , 79201 Nová Pláň.
-Zdeněk Petr , 79201 Nová Pláň.
-Miroslav Jelen , 79201 Nová Pláň.
-Filip Véle 1, 38101 Český Krumlov.
-Jan Srnec , 38101 Český Krumlov.
-Oldřich Ridl Partyzánská 193, Dvorce.
-Jaroslav Bečka Nerudova 11, Praha 1.
-Josef Krajkovič Olomoucká 39, Dvorce.

VVUÚ, a.s., IČ 45193380
-Ivan Jančuška Jarníkova 1894/21, 14800 Praha.
-Pavel Míšek Aloise Havla , 62100 Brno.
-Jan Chlup Hybešova 359, Kuřim.
-Ludvík Štěpán Tichá 832, 72100 Ostrava-Svinov.
-Tomáš Faller Palisova , 74706 Opava.
-Richard Turza 1. máje 1356, 75661 Rožnov pod Radhoštěm.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Libor Štroch Menšíkova , 71600 Ostrava.
-Ctirad Beránek Nová 533/33, 70030 Ostrava-Zábřeh.
-Jiří Vítek Havlíčkovo nábřeží 1593/32, 70200 Ostrava.
-Petr Štroch Křístkova 24, 71600 Ostrava.
-Jan Grunt Josefa Kotase 1180/15, Ostrava.
-Petr Šelešovský Vráclavská 1395, 73934 Šenov.
-Katarína Orlíková Sokolovská 1178, 70800 Ostrava.
-Ivo Kiška Na Podlesí , 73932 Vratimov.
-Miloš Pešák Hlavní 995, 73911 Frýdlant nad Ostravicí.
-Tomáš Dorazil Kozinova 5194/7, 72201 Ostrava.
-Sylva Kazárová Bobrovnická 22/29, 72528 Ostrava.
-Sylva Bsumková Bobrovnická 22/29, 72528 Ostrava.
-Ivo Sajaš Na Čtvrti 132/9, 70030 Ostrava.
-Josef Štůrala Antošovická 361/119, 71100 Ostrava.
-Petr Janas Studentská 1773, Ostrava-Poruba.
-Zdeňka Štrbová Opavská 6125/16A, 70800 Ostrava.
-Štěpán Matula Bendlova 3126, Kladno.

Stavokombinát Liberec, a.s., IČ 46708499
-Karel Pánek Vrátkovská 2066/12, 10000 Praha 10.
-Jiří Kouble Puškinova , 46312 Liberec.
-Evžen Janeba Pazderkova 869/8, 46006 Liberec VI.
-Miloslav Juračka Rumburská , Liberec.
-Pavel Pummer Londýnská 51/2, 46001 Liberec 11.
-Magdalena Pummerová Irkutská 334, 46008 Liberec 19.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Jiří Semrád Východní 1505, 46311 Liberec 30.
-Hana Janebová Tomanova 892, Liberec 14.
-Věra Janebová Tomanova 892, Liberec 14.
-Tomáš Dubec Horní 12, 46804 Proseč nad Nisou.
-Eva Janebová Tomanova 892, 46014 Liberec 14.
-Pavel Chocholouš Arbesova 8, Jablonec nad Nisou.
-Květoslava Vondrášková Halasova 896, 46006 Liberec 6.

VOKD, a.s., IČ 47675853
-Michal Zeleňák Na Míčánce , 16000 Praha 6.
-Karel Rašík Na Výsluní 950, 73532 Rychvald.
-Vladislav Piecha 157, 73959 Střítež.
-Miloslav Laipert Mozartova 1785, Frýdek-Místek.
-Jaroslav Paclt Na Zámčiskách 1062/11, 72400 Ostrava.
-Pavel Pekárek Severní , 74801 Hlučín.
-Stanislav Otáhal Přívozská , 70200 Ostrava.
-Krzysztof Grudzinski Mysliwska 5 A/1, Katovice.
-Tomáš Faller Palisova , 74706 Opava.
-Ivan Rychecký Nábřeží SPB , 70800 Ostrava.
-Zdeněk Vencálek Revoluční 341/33, 74720 Vřesina.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Pavel Tesařík Oldřišovská , 74728 Štěpánkovice.
-Jan Březina Větrná , 73601 Havířov.
-Vítězslav Krnáč Petruškova , 70030 Ostrava.
-David Fiedler Bořivojova , 13000 Praha 3.
-Radana Rohmová Dostojevského , 70200 Ostrava.
-Jan Holuša Studentská 1771/2, 70800 Ostrava.
-Marian Holberg Na úrovni 705/18, 71200 Ostrava.
-Rudolf Bochenek Antošovická 260/248, 71100 Ostrava.
-Benedikt Król , 73912 Čeladná.
-David Vínovský Dlouhá třída 462/5, Havířov.
-Ivo Přibyl Koněvova , 71300 Ostrava.
-Stanislav Sikora Ostravská , 73562 Český Těšín.
-Miloš Mikulka 17. listopadu 593/42, 70800 Ostrava.
-Libor Ryška 28. října 1925, Frýdek-Místek.
-Jan Gajdošík Šrámkova , 73601 Havířov.
-Václav Sacha Kořenského , 73506 Karviná.
-Petr Polák V.Vacka 1675, 70800 Ostrava.
-Vladimír Ševčík Krajní 2/1569, Havířov.

GARFIELD a.s. "v likvidaci", IČ 47676710
-Radomír Káňa Lomená 1086, 74258 Příbor.
-Petr Procházka Hlavní třída 1063/5, Ostrava-Poruba.
-Vít Pustějovský A. Handzela , 72200 Ostrava.
-Martin Garnac Ostravská 692, 73802 Frýdek-Místek.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Petr Maceček Keltičkova , 71000 Ostrava.
-Radim Mikeska Srbská , 70030 Ostrava.
-Lubor Veselý SNP , 74283 Klimkovice.
-Libor Kalus Blatenská 2179/3, Praha 4.
-Roman Černý Provaznická 1131/10, 74601 Opava.
-Dagmar Němečková P. Křičky 19/2695, Ostrava.
-Martin Pišťák Antonína Macka 4, Ostrava 1.
-Stanislav Rusnok Dvorní 754, Ostrava - Poruba.

BROKER & PARTNER, a.s., IČ 47676884
-Ivo Lazecký Lidická , 74213 Studénka.
-Martin Kapler Písečná , 70030 Ostrava.
-Petr Svatoš Sadová , 70200 Ostrava.
-Ivana Dupaľová Nejedlého 106, 73541 Petřvald.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Zbyšek Martynek Žižkova , 73301 Karviná.
-Dalibor Dymáček Hlavní tř. 588, Ostrava - Poruba.
-Michal Silon Bartošková 178, 74769 Pustá Polom.
-Ivan Cap Veselíčko 294, 73944 Brušperk.
-Vlastimil Dymáček Španielova 991, Ostrava-Poruba.
-Milan Beněk Alšovo nám. 688, 70800 Ostrava - Poruba.
-René Riedl Karvinská 56, 73501 Havířov - Město.
-Daniel Zeman Atriová , 73601 Havířov.
-Petr Silon Nad Lipinou 2514, 73801 Frýdek-Místek.
-Jan Vilímec Pramenná 91, 73543 Albrechtice.
-Renáta Kravčíková Aloise Jiráska , 73601 Havířov.
-Lada Juranová Moskevská 1120/8, 73601 Havířov.
-Beáta Zemánková Gagarinova 32, Havířov - Podlesí.
-Beáta Vilímcová Gagarinova 32, Havířov - Podlesí.

JOB AIR - CENTRAL CONNECT AIRLINES s.r.o., IČ 49707507
-Daniel Hurta J. Hýžové , 75701 Valašské Meziříčí.
-David Rusňák Krátká 415, 73801 Sviadnov.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Petr Lahres Na Vyhlídce 511, 74242 Šenov u Nového Jičína.
-Aleš Dočkal Rekreační , 70800 Ostrava.
-Josef Horňák Resslova 1, 74251 Nový Jičín.
-Jiří Žežula U sokolovny , 16400 Praha.
-Bohumír Trojčinský Okružní 1419, Příbor.

AGROFOREST a.s., IČ 60792906
-Vít Pustějovský A. Handzela , 72200 Ostrava.
-David Rusňák Krátká 415, 73801 Sviadnov.
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-David Fiedler Bořivojova , 13000 Praha 3.
-Petr Malina , 79201 Nová Pláň.
-Zdeněk Petr , 79201 Nová Pláň.
-Martina Železná 7, 79201 Nová Pláň.
-Miroslav Jelen , 79201 Nová Pláň.
-Aleš Staněk , 79201 Nová Pláň.
-Jaromír Vávra , 79201 Mezina.
-Miloslav Mýlek 46, 79201 Nová Pláň.
-Jindřiška Kristková , 79201 Nová Pláň.
-Radana Jelenová , 79201 Nová Pláň.

GANEKO, spol. s r.o., IČ 63319608
-Daneš Zátorský Parcelní , 71300 Ostrava.
-Michal Silon Bartošková 178, 74769 Pustá Polom.
-Vlastimil Cygal Bochenkova , 74601 Opava.
-David Cygal Bochenkova 2078/17, 74601 Opava.
-Robert Harazim U Bartošovce 13, Štěpánkovice.

Spříznění lidé osoby Daneš Zátorský:
Michal Zeleňák
Bronislav Bečka
Zdeněk Řehák
Karel Rašík
Vladislav Piecha
Miloslav Laipert
Viktor Eckstein
Ivan Doubrava
Ivo Lazecký
Karel Pánek
Radomír Káňa
Jan Vondrouš
Ivan Jančuška
Robert Švec
Jiří Šumník
David Dluhoš
Pavel Míšek
Daniel Barč
Ladislav Kalina
Jiří Pelc
Milan Juřík
Václav Kolibáč
Jiří Kouble
Ivan Remenec
Jaroslav Paclt
Stanislav Smugala
Rudolf Staškovan
Pavel Pekárek
Jan Chlup
Ludvík Štěpán
Vlastimil Vlček
Miroslav Mazourek
Petr Procházka
Stanislav Otáhal
Lešek Klimoszek
Martin Kapler
Jaroslav Vlach
Pavel Škandera
Zbyhněv Owczarzy
Tomáš Krayzel
Bronislav Kohut
Václav Dostál
Milan Vašíček
Miroslav Holík
Daniel Hurta
Vít Pustějovský
Monika Macurová
Evžen Janeba
Karel Krejza
Karel Chuděj
Karel Frimmel
Ivo Vlášek
Miloslav Juračka
Pavel Pummer
Magdalena Pummerová
Jan Skipala
Miroslav Kostelník
Jana Straňáková
Petr Šťastný
Veronika Raszková
Krzysztof Grudzinski
Jan Kotíšek
Petr Soukup
Petr Zvěřinský
Tomáš Faller
Martin Černý
František Černý
František Rýza
Vojtěch Wagner
Ivan Rychecký
Tomáš Krčmář
Stanislav Plevák
Stanislav Purger
Marek Lehečka
Zlata Hájková
David Rusňák
Martin Garnac
Richard Turza
Marcell Kubaník
Ota Baran
Marek Štaud
Pavel Gora
Rudolf Chval
Boris Navrátil
Kateřina Urbanová
Petr Svatoš
Věra Urbanová
Ivana Dupaľová
Leopold Širůček
Miroslava Sobotková
Petr Vysloužil
Jitka Frimmelová
Jan Černohous
Pavel Švidernoch
Zdeněk Vencálek
Karel Adamík
Karel Rozum
Pavel Tesařík
Jan Březina
Vítězslav Krnáč
Jana Piekníková
Marie Nováková
Libor Štroch
Ctirad Beránek
Aleš Bílý
Vladimír Rybák
Jana Zátorská
Barbora Musálková
David Fiedler
Barbora Sawická
Barbara Sawická
Karel Pitlach
Jiří Vítek
Petr Štroch
Jan Bódi
Eva Štauderová
Pavla Pravdíková
Zbyšek Martynek
Eva Staňková
Milan Carda
Vladimír Vrána
Dalibor Dymáček
Michal Silon
Ivan Cap
Miroslava Linková
Miroslav Šnorek
Vlastimil Dymáček
Richard Dohnal
Jaroslav Meyer
Tomáš Lesniczak
Eva Brožová
Miroslav Pelegrin
Jana Seidlerová
Jiří Beneš
Vladimír Křtěn
Petr Malina
Petr Staněk
Zdeněk Petr
Martina Železná
Jana Čechová
Miroslav Jelen
Aleš Staněk
Anna Skokánková
Michal Sroka
Pavlína Švandová
Tomáš Valouch
Vladimíra Bittnerová
Táňa Zimermanová
Jiří Kubečka
Jaromír Vávra
Miloslav Mýlek
Jindřiška Kristková
Tomáš Bokůvka
Martina Pavlicová
Radana Rohmová
Slavomír Golomb
David Hradil
Kateřina Michalíková
Milan Beněk
René Riedl
Monika Ecksteinová
Hana Klimešová
Jan Grunt
Vít Zátorský
Ivan Dost
Jan Holuša
Aleš Chovanec
Marian Holberg
Jiří Bordovský
Jiří Kratochvíl
Aleš Betlach
Zdeněk Krpata
Světlana Dymáčková
Vladimír Brejcha
Helena Kratochvílová
Hana Krpatová
Zdeněk Novák
Tomáš Hubička
Rudolf Bochenek
Lubomír Vavroš
Leoš Liška
Martin Lubojacký
Pavel Honěk
Petr Lahres
Tomáš Pavlíček
Jitka Pečerová
Petr Šelešovský
Katarína Orlíková
Petr Maceček
Petr Zíma
Naděžda Zímová
Jiří Kubečka
Aleš Dočkal
Klára Šalková
Daniel Zeman
Petr Silon
Ivana Dohnalová
René Dudek
Michaela Witassková
Jan Fiedler
Marcel Žalud
Petr Šimša
Lada Ustyanovičová
Danuše Sadovská
Tomáš Rohel
František Večeřa
Miloš Rohovský
Jarmila Figurová
Zdeněk Vlášek
Miroslav Gawlik
Jiří Blecha
Martina Štefková
Milan Korec
René Strnadel
Filip Leder
Martin Flora
Monika Palčíková
Josef Koňařík
Radim Mikeska
Lubor Veselý
Milan Zinke
Marie Šupková
Michal Teraz
Lucie Kočvarová
Čestmír Vicherek
Ivan Vlček
Daniel Tomíček
Jiří Zapletal
Martin Skyba
Ivo Cesar
Filip Véle
Radek Rejfek
Jan Srnec
Andrey Zayakin
Andrei Zaiakine
Josef Machek
Libor Kalus
Olga Prosová
Magdaléna Potyszová
Jiří Černín
Josef Horňák
Benedikt Król
Roman Černý
Ivo Kiška
Jana Ecksteinová
Jana Krajčiová
Naděžda Matušková
Šárka Zátorská
Silvie Balcarová
Ladislava Bilasová
Karla Ševčíková
Dalibor Fröhlich
David Vínovský
Lucie Deniševská
Pavel Kelar
Milan Dvořák
Miloš Vaigl
Miloš Vajgl
Augustin Bitara
Ivo Tvardek
Barbara Potyszová
Igor Tout
Martin Šindel
Anna Vidiševská
Jiří Cigánek
Monika Tomíčková
Karel Telnar
Jan Reichelt
Hubert Pikl
Ivo Přibyl
Jana Tvarůžková
Jarmila Stojová
Alena Škarpová
Stanislav Sikora
Stanislav Saksa
Martina Václavková
Jan Vilímec
Renáta Kravčíková
Hanuš Krejčí
Štěfan Duchoslav
Adrian Rác
Daniel Hrabovský
Aleš Kočiščák
Silvie Holková
Miroslav Nahodil
Josef Horňák
Dagmar Lahresová
Jana Červenková
Miloš Mikulka
Svetlana Vasyanovich
Roman Lokaj
Jiří Žežula
Lenka Stuchlíková
Štefan Stanko
Jiří Semrád
Vadim Hamřík
Josef Jančárek
Jiří Kopeček
Michaela Wnuková
Roman Gavlovský
Libor Vavrečka
David Satoria
Tomáš Babinec
Ilona Slezáková
Vítězslav Smuž
Eva Dědochová
Libor Ryška
Alena Šimečková
Lucie Holková
Milan Kocháň
Kateřina Rosová
Ivana Strakošová
Pavel Filipčík
Aleš Flídr
Dagmar Mikundová
Alan Zahrada
Lucie Tymlová
Soňa Bušovská
Soňa Krayzlová
Miroslav Skála
Petra Štefková
Josef Márton
Tomáš Rucký
Marek Podzemný
Ivo Barteček
Hana Janebová
Věra Janebová
Jiří Kaiser
Zuzana Mihulková
Marta Jurčková
Marta Kaplanová
Ivana Horská
Jiří Janas
Josef Krátký
Oldřich Ridl
Jaroslav Bečka
Josef Krajkovič
Miloš Pešák
Tomáš Dorazil
Sylva Kazárová
Sylva Bsumková
Ivo Sajaš
Josef Štůrala
Petr Janas
Zdeňka Štrbová
Štěpán Matula
Tomáš Dubec
Eva Janebová
Pavel Chocholouš
Květoslava Vondrášková
Jan Gajdošík
Václav Sacha
Petr Polák
Vladimír Ševčík
Dagmar Němečková
Martin Pišťák
Stanislav Rusnok
Lada Juranová
Beáta Zemánková
Beáta Vilímcová
Bohumír Trojčinský
Radana Jelenová
Vlastimil Cygal
David Cygal
Robert Harazim
Jan Hanslik
Lenka Černá
Žaneta Josífková
Jindřich Houžva

  • #
  • #
  • #