Osoba Jaroslav Trneček

Jaroslav Trneček

Jaroslav Trneček má v obchodním rejstříku uvedenou adresu Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6. Osoba Jaroslav Trneček má 73 let.

Organizace přímo související s osobou Jaroslav Trneček jsou IPB Real a.s., Technolen , a.s. "v likvidaci", Český penzijní fond zdraví, a.s., TECHNOLEN TRADING a.s., v likvidaci, IPB REAL INVESTMENT, a.s., ECOEXPLAIN CZ, a.s., ACANTHA,s.r.o., HYDROPROJEKT a.s., VPÚ DECO CITY, A.S., Chlumčanské keramické závody a. s., Západokámen a. s., Českomoravská nemovitostní, a.s. v likvidaci, IMOB a.s., CERMOS a.s..

Související organizace a osoby:
IPB Real a.s., IČ 00258610
-Nataša Brožová Za Zahradami , 10900 Praha 10.
-Josef Horák Samopše 19, 28506 Sázava.
-Marek Ditz U Císařské cesty , 10300 Praha 10.
-Petr Skála Bojasova 5/1244, 18200 Praha 8.
-Martin Drinka Španielova 1263/13, 16300 Praha 6.
-Jiří Tesař U Šípků , 15400 Praha 5.
-Otto Bureš 171, 37001 Homole.
-Ota Zima Jateční 1197/23, 17000 Praha 7.
-Václav Černý Urešova 1266/2, Praha 4.
-Jiří Samek Radhošťská , 13000 Praha 3.
-Martin Kupec Zacharská 1269, 19000 Praha 9.
-Karel Haushalter Písecká 53, 25162 Mukařov.
-Pavel Ševčík Na Hřebenkách , 15000 Praha.
-Vojtěch Karas Sokolovská , 18000 Praha 8.
-Václav Foglar Kuchařská 773, 19014 Praha 9.
-Karel Novotný Dvořákova 343, 25264 Velké Přílepy.
-Alfréd Šebek Na Slavíkově 19, Praha 10.
-Petr Karfík Mikulova 1571/15, Praha 4.
-Jean-Francois Ott Na Kozačce 1, 12000 Praha 2.
-Aleš Vobruba Na Chodovci 2488, 14800 Praha 4.
-Steven Leonard Davis Do Dubin 13/1138, 14000 Praha 4.
-Jan Cimburek Herrova , 14800 Praha 4.
-Ivo Pavel Jilemnického 1123, Mladá Boleslav.
-Boris Čuchran Strážovská , 15300 Praha 5.
-Petr Bischof Mikulovská 1105/105, 32300 Plzeň.
-Tomáš Opatrný Jasná II , 14700 Praha 4.
-Karel Rezek Böhmova 1982/5, 15500 Praha 5.
-Alois Wild Velenická 1190, 14000 Praha 4.
-Alena Slánská Lumiérů , 15200 Praha 5.
-Štefan Kráĺ Púpavova 675/40, Bratislava - Karlova Ves.
-Zbyněk Dostál C. Boudy 6, Prostějov.
-Vilém Tvrdík Pařížská 126/18, 11000 Praha.
-Václav Bazala Petra Bezruče 610, 27324 Velvary.
-Zdeněk Neubauer Lužická 11, Praha 2.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Jaroslav Trubka Písecká 20, Praha 3.
-Radovan Ujházy Vodnická 439, Praha 4.
-Petr Havlena Nad Hercovkou , 18200 Praha 8.
-Martin Gebauer Rybova , 25101 Říčany.
-Andrej Madliak Letenská , 11800 Praha 1.
-Pavel Menšík Střimelická 2504/24, 14100 Praha 4.
-Lucie Cellerová Akátová 97, 25265 Holubice.
-Lucie Valouchová Záběhlická 3212/90, 10600 Praha 10.
-Jakub Kobzík Čs. Armády 261, 60104 Břeclav.
-Pavel Klimeš Borotínská 928/10, 14000 Praha 4.
-Dragan Lazukič Koperníkova 6A, 12000 Praha 2.
-Libor Svoboda Na břehu 260/1, Praha 9.
-Blanka Havlíková Tachovské náměstí 2/90, 13000 Praha 3.
-Zdeněk Zahradník Tobrucká 709/17, Praha 6.
-Alan Havel 237, 27301 Kamenné Žehrovice.
-Milka Richterová Na Výsledku II. 2, Praha 4.
-Zdeněk Černý K Vodojemu 14, 15000 Praha 5.
-Jiří Pergl Mokropeská , 25228 Černošice.
-Aladár Blaas Matějkova 3/1089, Praha 9.
-Libor Procházka Elišky Junkové , 10200 Praha 10.
-Aladár Blass Matějkova 3/1089, Praha 9.
-Olga Čapková Uhříněvská 5, 10000 Praha 10.
-Ivo Král Nedvědova 11, Praha 4.
-Peter Severín Baráškova 4, Praha 4.

Technolen , a.s. "v likvidaci", IČ 15043215
-Václav Štajner V Zeleném údolí 1303/13, 14800 Praha 4.
-David Šťastný Střelecká 729, Valtice.
-Radovan Klesal Budečská 1168/40, Praha 2.
-František Hubař Pod Černým mostem 487, 51301 Semily.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Martin Leskour Neumannova 2046/13, 59101 Žďár nad Sázavou.
-Jaroslav Vagenknecht Kavánova , 51251 Lomnice nad Popelkou.
-Milan Ibl 14, 50713 Železnice.
-Jaroslav Soukup Karla Čapka 1132, 51251 Lomnice nad Popelkou.
-Miroslav Šmiraus Smetanova 1281, 51251 Lomnice nad Popelkou.
-Miroslav Nosek K. Čapka 1130, Lomnice nad Popelkou.
-Miroslav Doubek 47, Nová Ves nad Popelkou.
-Jan Heřmanský Boženy Němcové 2148/12, 56802 Svitavy.
-Petr Růžička Janáčkova , 77900 Olomouc.
-Pavel Macek Smetanova 1281, Lomnice nad Popelkou.
-Ivana Velíšková Dvořákova 287, Turnov.
-Otakar Fišer 300, 51203 Libštát.
-Ilona Valnohová Smetanova 1281/A, Lomnice nad Popelkou.
-Dana Jezdinská L. Svobody 1267, Lomnice nad Popelkou.
-Marie Volmanová K Babylonu 1305, Lomnice nad Popelkou.
-Miroslava Štiborová J. Obrovského 15, 63500 Brno.

Český penzijní fond zdraví, a.s., IČ 25140591
-Daniela Chromíková Frýdlantská 1318/7, Praha 8.
-František Hruška Na Rybníčku 10, 12000 Praha 2.
-Olga Hromasová Frostova 343, Praha 10.
-Miroslav Švehla Neumannova 152, 38301 Prachatice.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Hana Kutilová Mádrova 3031/1, 14000 Praha 4.
-Rudolf Horák I.P.Pavlova 62, Olomouc.
-Ivana Kocotová Nad vrbami 498, Praha 10.
-Vlasta Bednaříková Pelikánova 8, Praha 6.
-František Stach Lipová 557, 25243 Průhonice.
-Jiří Rýdl Družstevní ochoz 430/13, 14000 Praha.
-Petr Kolář Třešňová 486, Průhonice.
-Lumír Kučaba Brdičkova 1909/25, 15500 Praha 5.
-Zdeněk Fridrich Bellova 153, 10900 Praha 10.
-Zdeněk Pavel Nad Turbovou 928/8, 15000 Praha 5.
-Luděk Kotáb Šumberova 343/22, 16200 Praha 6.
-Jiří Růžička Baarova 54/17, 14000 Praha 4.
-Miroslav Svoboda 1076, 25168 Sulice.
-Irena Kaňovská Donovalská 754, Praha 4.
-Jaroslav Kytka Za teplárnou 839, Praha 6.
-Augustin Semerák Famfulíkova 1141, 18200 Praha 8.
-Hynek Vodička Stružky 646, 19800 Praha 9.
-Miroslav Nahodil Vyžlovská 2249, Praha 10.
-Eva Holá Nová cesta , 14000 Praha 4.

TECHNOLEN TRADING a.s., v likvidaci, IČ 25272144
-František Hubař Pod Černým mostem 487, 51301 Semily.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Robert Burda Hviezdoslavova 505, Praha 4.
-Zlatuše Svobodová Karla Čapka 1083, Lomnice nad Popelkou.
-Pavel Macek Smetanova 1281, Lomnice nad Popelkou.
-Lubomír Vališka 438, 51236 Horní Branná.
-Jiří Plichta Dr. Horákové 1206, Lomnice nad Popelkou.
-Jiří Martinec 153, 51233 Studenec.
-František Čapek Kavánova 1277, 51251 Lomnice nad Popelkou.
-Jiří Prokop Zahradní 580, 51301 Semily.
-Jan Mašek Nové Město 392, 51251 Lomnice nad Popelkou.
-Jindřich Pavlík Seifertova 522, 50601 Jičín.
-Julian Healy , .
-Helena Kučerová Dukelská 1318, Vrchlabí.
-Jan Hůlek K. Čapka 1132, Lomnice nad Popelkou.
-Karel Honců Čs. legií 592, Jilemnice.
-Stanislav Dlouhý Šlechtova 1043, 51251 Lomnice nad Popelkou.
-Zdeněk Mašek Chlum 31, 51251 Lomnice nad Popelkou.
-Mojmír Balous , 56116 Libchavy.

IPB REAL INVESTMENT, a.s., IČ 25748360
-Vladimír Pelán , 25163 Kunice.
-Martin Drinka Španielova 1263/13, 16300 Praha 6.
-Tomáš Kroupa Na Tržišti , 38801 Blatná.
-Miroslav Čermák Plečnikova 918, 14900 Praha.
-Milan Musil Nová , 25241 Zlatníky-Hodkovice.
-Jiří Kunt Šperlova 375, 14000 Praha 4.
-Ivan Meloun Dürerova 2169/2, 11000 Praha 10.
-Vilém Tvrdík Pařížská 126/18, 11000 Praha.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Zdeněk Černý K Vodojemu 14, 15000 Praha 5.
-Emílie Bialešová Pancířova , 14300 Praha 4.
-Ladislav Brož Poznaňská , 18100 Praha 8.
-Jaroslav Malina Kostomlatská 682/8, 19000 Praha.
-Jiří Večeře Nová , 79827 Němčice nad Hanou.
-Václav Kříž Kuttelwascherova 926, 19800 Praha 9.
-Lubomír Štamposký Ve Svahu 1066/31, 14700 Praha 4.
-Alexandr Chyba U Pergamenky 454/9, Praha 7.
-Iva Klečková Říční 2, 11800 Praha 1.
-Jan Polák V Mezihoří 1100/5, Praha 8.
-Lucie Bialešová Pancířova 1149/5, 14300 Praha 4.
-Lubor Svoboda Holubova , 15000 Praha 5.
-Martina Mastíková Čapkova 224/4, Praha 4.
-Miroslav Čermák Čapky-Drahlovského 3, 75002 Přerov.
-Renáta Kolářová Dlouhá 38, 11000 Praha 1.
-Silvie Koblížková Slezská 1669/58, Praha 2.
-Vojtěch Kačena Ke kašně 346/26, Praha 4.
-Jaroslava Pohlová Xaveriova 11/2735, Praha 5.
-Václav Jakoubek Družstevní ochoz 29, Praha 4.

ECOEXPLAIN CZ, a.s., IČ 26140942
-Hvězdoslav Stefan Hrusická , 14100 Praha 4.
-Václav Bazala Petra Bezruče 610, 27324 Velvary.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Jan Oškrdal Vilímkova 173, 15000 Praha 5.
-Ivo Freimann Nad Košíkem 488/16, 10200 Praha 10.
-František Drvoštěp Benešova 966, 28002 Kolín II.
-Jiří Večeře Nová , 79827 Němčice nad Hanou.
-Roman Laušman Běchorská 2228, Praha 9.
-Zdeněk Kruch Soukenická 11, 11000 Praha 1.
-Pavel Doležal 185, 56967 Osík.
-Tomáš Salajka Charlese de Gaulla , 16000 Praha 6.
-Stanislav Mrázek Hlavatého , 14900 Praha 4.
-Josef Hrycyszyn Chudenická , 10200 Praha 10.
-Luděk Schollar Na Rovnosti 31, 13000 Praha 3.
-Jan Kadoun Slunná , 16200 Praha 6.
-Josef Bukáček Bellušova 1820/39, 15500 Praha 5.
-Eva Wildová Velenická 1190/9, 14800 Praha 4.
-Václav Jakoubek Družstevní ochoz 29, Praha 4.
-František Ehrenberger Ke Kapli 205, 25242 Jesenice.
-Ladislav Brož Poznaňská 429, Praha 8.
-Miroslav Pavel Anastázova 23/5, 16900 Praha 6.
-Igor Florián Kloboukova 2194/10, 14800 Praha 4.
-Roman Laušmann Běchorská 2228, 19300 Praha 9.
-Jan Kvasnička Sládkovičova 1241/22, Praha 4.
-Zdeněk Banýr Tenisová 952/12, Praha 10.

ACANTHA,s.r.o., IČ 27230201
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391, 16000 Praha 6.

HYDROPROJEKT a.s., IČ 45274576
-Otakar Švorčík Římská , 12000 Praha 2.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Jiří Rosický Dobropolská 1239/10, 10200 Praha 10.
-Čestmír Krkoška Staroveská 154/129, Ostrava-Proskovice.
-Marek Boháč Olomoucká 585/43, 74601 Opava.
-Miloslav Škop Loučimská 1050/5, 10000 Praha 10.
-Miroslav Kos Sladovnická 777, Praha 4.
-Marika Mocková Betlémské nám. 259/11, 11000 Praha 1.
-Wolfgang Brück , .
-Richard Schejbal Želizy 153, 27721 Liběchov.
-Jan Ctibor Čsl.legií 720/5, České Budějovice.
-Josef Chorovský Vrablovecká 1175/110, Ludgeřovice.
-Stanislav Pátek Morseova 243, Praha 10.
-Gerd Otto Eulenspiegelstrasse 54, 81739 München.
-Ema Černá Pražská 62, České Budějovice.
-Vlasta Belicová Turkmenská 8, Praha 10.
-Martin Pova Hlavní 1009/10, 36301 Ostrov nad Ohří.
-Ladislav Novák Vlastimila Rady 22, České Budějovice-Mladé.
-Miloš Kovář Mládežnická 3064, Praha 10.

VPÚ DECO CITY, A.S., IČ 45310157
-Hvězdoslav Stefan Hrusická , 14100 Praha 4.
-André Němec Morseova , 10900 Praha 10.
-Stanislav Lín Bolívarova 2072/10, 16000 Praha 6.
-Milan Bílek Svépomoc 694, 39102 Sezimovo Ústí.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Zdeněk Černý K Vodojemu 14, 15000 Praha 5.
-Jan Oškrdal Vilímkova 173, 15000 Praha 5.
-Hana Černochová Na Parukářce , 13000 Praha 3.
-Petr Urbánek Jižní II 815/11, 14100 Praha 4.
-Lubomír Štamposký Ve Svahu 1066/31, 14700 Praha 4.
-Igor Mandík , 68754 Bánov.
-Karolina Weinerová Dudova 2, 71200 Ostrava.
-Robert Špirk Lékořicová 170, 10400 Praha 10.
-František Ehrenberger Ke Kapli 205, 25242 Jesenice.
-Jan Kvasnička Sládkovičova 1241/22, Praha 4.
-Lubomír Hejl Slívová 2897/3, Praha 10.
-Diana Laurichová Plzeňská 121, 15000 Praha 5.
-Karel Muchna K Pyramidce 278, 19015 Praha 9.
-Ivan Kvasnička Sládkovičova 1241/22, Praha 4.
-Božena Finková Smetanova 1610, Slaný.
-Milan Kubeš Hálkova , 25092 Šestajovice.

Chlumčanské keramické závody a. s., IČ 45357277
-Pavel Fiala Na Výsluní 621, 33021 Líně.
-Josef Pavelka Metelkova , 32300 Plzeň.
-Jiří Brabec Bělohorská , 16900 Praha 6.
-Vladimír Pelán , 25163 Kunice.
-Karel Chmelík Podvinný mlýn , 19000 Praha 9.
-Petr Polák Podhořská 796/18, 18400 Praha 8 - Dolní Chabry.
-Ivan Vohlmuth Běhounkova 2453, Praha 5.
-Jiří Hrbáček K tůni , 14200 Praha 4.
-Zdeněk Kubát Frimlova , 15500 Praha 5.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Ladislav Sladký 94, 33209 Útušice.
-Václav Franěk Nerudova 1170, 33401 Přeštice.
-Evžen Stöhr Za břízami 813, 19014 Praha 9.
-Josef Lasselsberger Erlaufstrasse , Erlauf.
-Jaroslav Široký Lesní 506, Horní Bříza.
-Ctirad Vavřička Čermákova 50, 30100 Plzeň.
-Vladimír Haninger Elišky Peškové 13, 15000 Praha 5.
-Eva Kmochová Starochodovská 1142, Praha 4.
-Heinz Sturm Ulmenstrasse 31, 1140 Wien.
-Jiří Pavlík Suvorovova 593, Klatovy.
-Jaroslav Pěnička , .
-Rudolf Dušek Protivova 1387, Praha 4.
-Josef Vesecký Krále Jiřího 697, Dobřany.
-Zdeněk Štél Skuteckého 1087, Praha 6.
-Jan Bartoš Mezi lysinami , 14700 Praha 4.
-Jan Kučera Zábělská 58, Plzeň.
-Jan Matoušek Nad Úpadem 321, Plzeň.

Západokámen a. s., IČ 45358141
-Ivan Vohlmuth Běhounkova 2453, Praha 5.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Vlastislava Ressová Nad Havlem 12, Praha 4.
-Jaroslav Bárta Borůvková 236/21, Plzeň 4, Červený Hrádek.
-Jan Otýs Zahradní 1835/63, 32600 Plzeň.
-Ivo Nesrovnal Eliášova 15, 16000 Praha 6.
-Jitka Knýřová 94, 46343 Bílá.
-Vladimír Herman Boženy Němcové , 46001 Liberec.
-Ivan Hranička Větrná 556/38, 32100 Plzeň.
-Josef Lauer Útulná 506/17, Praha 10 - Malešice.
-Pavel Sutr Sladkovského 59, Plzeň.
-Miroslav Kubeš Plaská 45, Plzeň.
-Karel Toman 121, Skočice.
-Jiří Hromada čp. 82, Petrovice.
-František Maxa Hlávkova 761/3, Klatovy.
-Werner Fiebig , .
-Helmut Polzer , .
-Klaus Hardt , .
-František Maxa Hlávkova 761/3, Klatovy.
-Jiří Maděra Komenského 747/12, Ostrov n. Ohří.
-Václav Ladman Na Bílé husi 820, Blatná.

Českomoravská nemovitostní, a.s. v likvidaci, IČ 60192836
-Daniela Chromíková Frýdlantská 1318/7, Praha 8.
-David Rais Úslavská 588/2, 19600 Praha.
-Michaela Studená Bratří Čapků 267, 26102 Příbram VII.
-František Hamáček Vzdálená 329, 18200 Praha 8.
-Martin Drinka Španielova 1263/13, 16300 Praha 6.
-Helena Jenšová Na Malé Šárce , 16400 Praha 6.
-Vojtěch Karas Sokolovská , 18000 Praha 8.
-Jiří Kunt Šperlova 375, 14000 Praha 4.
-Pavel Hadinec třída Legií , 27801 Kralupy nad Vltavou.
-Alois Wild Velenická 1190, 14000 Praha 4.
-Vilém Tvrdík Pařížská 126/18, 11000 Praha.
-Václav Bazala Petra Bezruče 610, 27324 Velvary.
-Zdeněk Neubauer Lužická 11, Praha 2.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Olga Čapková Uhříněvská 5, 10000 Praha 10.
-Pavel Pešek Kostelní 165, 38101 Český Krumlov.
-Bohdan Žáček Sedlčanská 8, 14000 Praha 4.
-Jiří Orlický V aleji 989, Rudná.
-Zdeňka Trojanová Horova 1631, Roztoky u Prahy.
-Zdeněk Řepa Generála Janouška 887, Praha 14.
-Petr Urbánek Jižní II 815/11, 14100 Praha 4.
-Roman Laušman Běchorská 2228, Praha 9.
-Lubomír Štamposký Ve Svahu 1066/31, 14700 Praha 4.
-Petr Buchtík Přespolní 14/2449, 10600 Praha 10.
-Alexandr Chyba U Pergamenky 454/9, Praha 7.
-Karolina Weinerová Dudova 2, 71200 Ostrava.
-Josef Hrycyszyn Chudenická , 10200 Praha 10.
-Iva Klečková Říční 2, 11800 Praha 1.
-Ján Lučan Podvinný mlýn , 19000 Praha 9.
-Jan Pauly K Trninám 611/18, 16300 Praha 6.
-Lubor Svoboda Holubova , 15000 Praha 5.
-Martina Mastíková Čapkova 224/4, Praha 4.
-Vojtěch Kačena Ke kašně 346/26, Praha 4.
-Václav Jakoubek Družstevní ochoz 29, Praha 4.
-Katuše Švábová Ebenová 1485, 25082 Úvaly.

IMOB a.s., IČ 60197901
-Zdeněk Čáp Vlasákova 2763/5, 27601 Mělník.
-Zlata Gröningerová Počernická 3226/2F, 10000 Praha 10.
-Jaromír Hejda Sídlištní 245/18c, 16500 Praha 6.
-František Hamáček Vzdálená 329, 18200 Praha 8.
-Otto Bureš 171, 37001 Homole.
-Tomáš Kroupa Na Tržišti , 38801 Blatná.
-Antonín Hájek Nevanova 1087/25, 16300 Praha 6.
-Vladimír Hořejší 46, 29474 Skorkov.
-Pavel Alexa Pod Šachtami 302, 26101 Příbram.
-Pavel Neduchal Hekrova 809, Praha 4.
-Jan Chalupa Šmilovského , 12000 Praha 2.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Libor Svoboda Na břehu 260/1, Praha 9.
-Milan Houžvička Vysočanská 570/45, 19000 Praha 9.
-Pavel Pešek Kostelní 165, 38101 Český Krumlov.
-Michal Kuděj Ke Švarcavě , 25228 Černošice.
-Jiří Orlický V aleji 989, Rudná.
-Miloš Fiala Vaňkova 342/12, 19000 Praha 9.
-Emil Fischer V Podhájí , 14700 Praha 4.
-František Drvoštěp Benešova 966, 28002 Kolín II.
-Jan Matějíček Římská , 12000 Praha 2.
-Pavla Urbánková Mansfeldova 790/7, 19800 Praha 9.
-Pavel Doležal 185, 56967 Osík.
-Lubomír Štamposký Ve Svahu 1066/31, 14700 Praha 4.
-Alexandr Chyba U Pergamenky 454/9, Praha 7.
-Jan Attl 106, 27741 Kly.
-Igor Mandík , 68754 Bánov.
-Josef Hrycyszyn Chudenická , 10200 Praha 10.
-Gabriela Schönová Mánesova 1653/85, 12000 Praha 2.
-Arnošt Novák pplk. Sochora čp. 981/17, Praha 7.
-Robert Šrejma Farní 48/4, 78901 Zábřeh.
-Lucie Tenzerová Hlavní 2726/155, Praha 4.
-Ján Lučan Podvinný mlýn , 19000 Praha 9.
-Jiří Jurán U Louže , Zdiby.
-Jitka Sedloňová Jažlovická 1320/28, 14000 Praha 4-Chodov.
-Andrzej Martynek Umělecká , 17000 Praha 7.
-Jaroslava Pohlová Xaveriova 11/2735, Praha 5.
-Marek Rehberger Smetanova , 66902 Znojmo.
-Bogdan Kaszper Čechova 336/30, 10700 Praha 7.
-Jana Dlouhá Františkova 909, 19800 Praha 9.
-Karel Muchna K Pyramidce 278, 19015 Praha 9.
-Dušan Vaněk A. Kašpara 90/1, 78701 Šumperk.
-Mojmír Hampl Hvězdova 1568/25, 14000 Praha 4.
-Jan Šik Chrlické náměstí 65/1, 64300 Brno.
-Jiří Václavek Odlehlá 11, 62100 Brno.
-Martina Svobodová Máchova 1057, Hořice.
-Helena Marková Glowackého 545, Praha 8.

CERMOS a.s., IČ 64834905
-Roman Blažíček Pod Stráží , 32300 Plzeň.
-Pavel Ren Zahradní , 33151 Kaznějov.
-Václav Růžička Nad Berounkou , 30100 Plzeň.
-Petr Polák Podhořská 796/18, 18400 Praha 8 - Dolní Chabry.
-Ivan Vohlmuth Běhounkova 2453, Praha 5.
-Jiří Hrbáček K tůni , 14200 Praha 4.
-Jaroslav Trneček Fragnerova 2391/25, 16000 Praha 6.
-Václav Bečvář Čechova , 30100 Plzeň.
-Jan Froněk U Parku 736, Přeštice.
-Václav Franěk Nerudova 1170, 33401 Přeštice.
-Vladimír Koubek Topolová , 37341 Hluboká nad Vltavou.
-Jiřina Chladová Čakov , 37384 Dubné.
-Martin Ernst Hofmann Seeweg 5, Wieselburg.
-Jaroslav Sysel Nerudova 1171, Přeštice.
-Milan Šípek Bezejmenná 177/13, 31800 Plzeň.
-Jiří Pavlík Suvorovova 593, Klatovy.
-Jaroslav Pěnička , .
-Aleš Voráček Revoluční , 33401 Přeštice.
-Vladimír Buzický Šimerova 460/7, 30100 Plzeň.
-Pavel Vokáč Nové Sídliště 347, 33442 Chlumčany.
-Petr Kollarčík Pálavská 1404/41, 32300 Plzeň.
-Stanislav Vodička 16, 33401 Příchovice.
-Jan Klička Palackého 311, Klatovy II.
-Marie Kubalíková 81, Horšice.
-Josef Baumruk Kotkova 680, 33401 Přeštice.
-Jitka Chaloupková J. Bendy 22, 37005 České Budějovice.
-Petr Žižka Školní 131, 38203 Křemže.

Spříznění lidé osoby Jaroslav Trneček:
Daniela Chromíková
František Hruška
Zdeněk Čáp
Pavel Fiala
Nataša Brožová
Roman Blažíček
Pavel Ren
Josef Pavelka
Václav Růžička
Josef Horák
Marek Ditz
Petr Skála
David Rais
Michaela Studená
Jiří Brabec
Hvězdoslav Stefan
André Němec
Vladimír Pelán
Karel Chmelík
Stanislav Lín
Milan Bílek
Zlata Gröningerová
Václav Štajner
Jaromír Hejda
František Hamáček
Martin Drinka
Jiří Tesař
Otto Bureš
Tomáš Kroupa
Ota Zima
Miroslav Čermák
Olga Hromasová
David Šťastný
Václav Černý
Radovan Klesal
Jiří Samek
Martin Kupec
Petr Polák
Miroslav Švehla
Ivan Vohlmuth
Karel Haushalter
Antonín Hájek
Helena Jenšová
Milan Musil
Vladimír Hořejší
Pavel Ševčík
Vojtěch Karas
František Hubař
Václav Foglar
Karel Novotný
Jiří Kunt
Pavel Hadinec
Jiří Hrbáček
Pavel Alexa
Pavel Neduchal
Jan Chalupa
Otakar Švorčík
Zdeněk Kubát
Alfréd Šebek
Ivan Meloun
Petr Karfík
Jean-Francois Ott
Aleš Vobruba
Steven Leonard Davis
Jan Cimburek
Ivo Pavel
Boris Čuchran
Petr Bischof
Tomáš Opatrný
Karel Rezek
Alois Wild
Alena Slánská
Štefan Kráĺ
Zbyněk Dostál
Vilém Tvrdík
Václav Bazala
Zdeněk Neubauer
Jaroslav Trubka
Radovan Ujházy
Petr Havlena
Martin Gebauer
Andrej Madliak
Pavel Menšík
Lucie Cellerová
Lucie Valouchová
Jakub Kobzík
Pavel Klimeš
Dragan Lazukič
Libor Svoboda
Blanka Havlíková
Zdeněk Zahradník
Alan Havel
Milka Richterová
Zdeněk Černý
Jiří Pergl
Aladár Blaas
Libor Procházka
Aladár Blass
Olga Čapková
Ivo Král
Peter Severín
Hana Kutilová
Milan Houžvička
Pavel Pešek
Jan Oškrdal
Ivo Freimann
Jiří Rosický
Hana Černochová
Rudolf Horák
Bohdan Žáček
Robert Burda
Michal Kuděj
Martin Leskour
Jiří Orlický
Ivana Kocotová
Vlastislava Ressová
Václav Bečvář
Ladislav Sladký
Zlatuše Svobodová
Jaroslav Vagenknecht
Milan Ibl
Jaroslav Soukup
Miroslav Šmiraus
Miroslav Nosek
Miroslav Doubek
Jan Heřmanský
Petr Růžička
Pavel Macek
Ivana Velíšková
Otakar Fišer
Ilona Valnohová
Dana Jezdinská
Marie Volmanová
Miroslava Štiborová
Emílie Bialešová
Jaroslav Bárta
Miloš Fiala
Jan Froněk
Václav Franěk
Emil Fischer
Vlasta Bednaříková
František Stach
František Drvoštěp
Ladislav Brož
Zdeňka Trojanová
Jan Matějíček
Jaroslav Malina
Vladimír Koubek
Jiří Rýdl
Petr Kolář
Jiří Večeře
Pavla Urbánková
Zdeněk Řepa
Petr Urbánek
Roman Laušman
Zdeněk Kruch
Václav Kříž
Pavel Doležal
Lubomír Štamposký
Petr Buchtík
Tomáš Salajka
Alexandr Chyba
Jan Attl
Stanislav Mrázek
Lumír Kučaba
Zdeněk Fridrich
Zdeněk Pavel
Luděk Kotáb
Jiří Růžička
Miroslav Svoboda
Irena Kaňovská
Jaroslav Kytka
Augustin Semerák
Hynek Vodička
Miroslav Nahodil
Eva Holá
Igor Mandík
Evžen Stöhr
Karolina Weinerová
Josef Hrycyszyn
Luděk Schollar
Gabriela Schönová
Jan Kadoun
Josef Bukáček
Josef Lasselsberger
Jiřina Chladová
Jan Otýs
Ivo Nesrovnal
Martin Ernst Hofmann
Jaroslav Sysel
Jaroslav Široký
Lubomír Vališka
Jiří Plichta
Jiří Martinec
František Čapek
Jiří Prokop
Jan Mašek
Jindřich Pavlík
Julian Healy
Helena Kučerová
Jan Hůlek
Karel Honců
Stanislav Dlouhý
Zdeněk Mašek
Mojmír Balous
Iva Klečková
Čestmír Krkoška
Marek Boháč
Arnošt Novák
Robert Šrejma
Jan Polák
Lucie Tenzerová
Lucie Bialešová
Ctirad Vavřička
Ján Lučan
Eva Wildová
Robert Špirk
Jiří Jurán
Jan Pauly
Jitka Sedloňová
Miloslav Škop
Andrzej Martynek
Lubor Svoboda
Martina Mastíková
Miroslav Čermák
Renáta Kolářová
Silvie Koblížková
Vojtěch Kačena
Jaroslava Pohlová
Václav Jakoubek
Miroslav Kos
Marika Mocková
František Ehrenberger
Ladislav Brož
Miroslav Pavel
Igor Florián
Roman Laušmann
Jan Kvasnička
Zdeněk Banýr
Marek Rehberger
Vladimír Haninger
Wolfgang Brück
Richard Schejbal
Jan Ctibor
Jitka Knýřová
Vladimír Herman
Jaroslav Trneček
Ivan Hranička
Bogdan Kaszper
Jana Dlouhá
Eva Kmochová
Katuše Švábová
Milan Šípek
Josef Chorovský
Stanislav Pátek
Gerd Otto
Ema Černá
Vlasta Belicová
Martin Pova
Ladislav Novák
Miloš Kovář
Josef Lauer
Lubomír Hejl
Diana Laurichová
Karel Muchna
Ivan Kvasnička
Božena Finková
Milan Kubeš
Heinz Sturm
Jiří Pavlík
Jaroslav Pěnička
Rudolf Dušek
Josef Vesecký
Zdeněk Štél
Jan Bartoš
Jan Kučera
Jan Matoušek
Pavel Sutr
Miroslav Kubeš
Karel Toman
Jiří Hromada
František Maxa
Werner Fiebig
Helmut Polzer
Klaus Hardt
František Maxa
Jiří Maděra
Václav Ladman
Dušan Vaněk
Mojmír Hampl
Jan Šik
Jiří Václavek
Martina Svobodová
Helena Marková
Aleš Voráček
Vladimír Buzický
Pavel Vokáč
Petr Kollarčík
Stanislav Vodička
Jan Klička
Marie Kubalíková
Josef Baumruk
Jitka Chaloupková
Petr Žižka

  • #
  • #
  • #