Osoba Lucie Horčičková

Lucie Horčičková

Lucie Horčičková má v obchodním rejstříku uvedenou adresu Uralská , 16000 Praha 6. Osoba Lucie Horčičková má 49 let.

Organizace přímo související s osobou Lucie Horčičková jsou EUROMEDIA a.s. Praha v češtině, EUROMEDIA AG Prag, v němčině , EUROMEDIA Ltd Prague v angličtině v likvidaci, SKANDITBUSS-INTERNATIONAL Praha a.s. v likvidaci, OPTIMEX-EXPORT-IMPORT spol. s r.o., B E N A S O 1, spol. s r.o. v likvidaci, GAMEX, s.r.o. v likvidaci, PROZAQ s.r.o., PRESS PARTNER s.r.o. v likvidaci, TAVIBA Co s.r.o. v likvidaci, SUNYM, spol.s r.o. v likvidaci, Tandem trading, kz s.r.o. v likvidaci, GASTRO FUTURE s.r.o. " v likvidaci ", DAUER-EURO, s.r.o. v likvidaci, PREKAP s.r.o. v likvidaci, ZALLA EXPORT Co., s.r.o. v likvidaci, Guidance Services, s.r.o. v likvidaci, GROS - IMPEZ, s.r.o., SEMA - OIL spol. s r.o. "v likvidaci", BTLine s.r.o. "v likvidaci", NITRANS, s.r.o. v likvidaci, MARIAM-C PRAHA s.r.o. v likvidaci, NAJA Bečváry, spol. s r.o. v likvidaci, KANZO, s.r.o. v likvidaci, LESKO CZ, spol.s r.o. v likvidaci, Y & M TRUST s.r.o. v likvidaci, A.C.A. bar, spol. s r.o. v likvidaci, CityLink Corp s.r.o. v likvidaci, AVGUST,s.r.o. v likvidaci, FARM PŇOVANY, s.r.o., Nostalgi Art s.r.o. v likvidaci, SAMBURENKO TRADE COMPANY s.r.o. v likvidaci, HL & SY , s.r.o. v likvidaci, Gofroteck International Co. s.r.o. v likvidaci, NOVÁ ADRESA P.N.K. s.r.o. v likvidaci, BELLIS INCOR s.r.o. v likvidaci, TOMSI s.r.o. v likvidaci, ALZAR CZ, spol. s r.o. v likvidaci, TECHNOSERVIS PLUS CZ, spol. s r.o. v likvidaci, MALAX CZ, spol. s r.o. v likvidaci, BEL COMERC s.r.o. v likvidaci, B E P , spol. s r.o. v likvidaci, GALEON s.r.o. v likvidaci, Makers s.r.o. v likvidaci, IMPERIAL TRAVEL s.r.o. v likvidaci, LVA, spol.s r.o. v likvidaci, SEPTIMUS UNLIMITED s.r.o. v likvidaci, A.G.P. UK s.r.o. v likvidaci, YVAKO PLUS s.r.o. v likvidaci, SOFT ENTERTAINMENT s.r.o. v likvidaci, Kolett-Plus, s.r.o. v likvidaci, CZECH KARMA s.r.o. v likvidaci, EVA-M COMPANY s.r.o. v likvidaci, PROTALINA, spol. s r.o. v likvidaci, MET INVEST s.r.o. v likvidaci, TECHNOPARK-ENERGIE, s.r.o. v likvidaci, ASIRET-VLTAVA-IMPEX s.r.o. v likvidaci, TAMAL s.r.o. v likvidaci, FARM SLAVOŇOV, s.r.o., BMK Grup s.r.o. v likvidaci, VLADAN 4K COMPANY s.r.o. v likvidaci, USPECH PLUS, spol. s r.o. v likvidaci, PUTANA s.r.o. v likvidaci, COMFIN s.r.o. v likvidaci, Violzi s.r.o. v likvidaci, Hugo Café s.r.o. v likvidaci, DD Centrum,spol. s r.o. v likvidaci, FAGO CZ s.r.o. v likvidaci, EQUIVALT, s.r.o. v likvidaci, Lizi s.r.o. v likvidaci, Protect Data Czech, s.r.o. v likvidaci, PRAG JUSTICE CORPORATION s.r.o. "v likvidaci", Deckard & Penfield s.r.o., EKO GROUP STAV s.r.o. v likvidaci, ANDROSPOL s.r.o. v likvidaci, WU MEI s.r.o. v likvidaci, Royal V.I.P. Service, spol. s.r.o. v likvidaci, E-komunikace s.r.o. v likvidaci, BTS GROUP, s.r.o. v likvidaci, KLARNET s.r.o. v likvidaci, WOHAR s.r.o. v likvidaci, GREEN CITY s.r.o. v likvidaci, KANARY, s.r.o. v likvidaci, MKSD-GRUB s.r.o. v likvidaci, MARQUETTE s.r.o. v likvidaci, ISTOK Praha CZ , s.r.o. v likvidaci, SUD-EST s.r.o. v likvidaci, KLEWIS s.r.o. v likvidaci, Bizland spol. s r.o. v likvidaci, AMERIS, s.r.o. v likvidaci, BUD-servis, s.r.o. v likvidaci, Retrospektiva s.r.o, v likvidaci, LOUKA s.r.o., BERLINK s.r.o. v likvidaci, TRUCK - SCHLENC, s.r.o. v likvidaci, EUROPEAN PETROLEUM a.s. v likvidaci, Sopoty 1 spol. s r.o. v likvidaci, SmartCard CE s.r.o. v likvidaci, Nachodka CZ s.r.o. v likvidaci, UNIVERSE-Praga s.r.o. v likvidaci, P.D.K. s.r.o. "v likvidaci", Centrum Pivovar a.s., Dalmatin a.s., Kajmanka a.s., ACTUEL a.s., ŠKOLA ONLINE a.s., WESTBAY a.s., Bonny Meadow a.s., ASSET CENTER a.s., JPF-Development s.r.o., ACME GRUPPEN czech,s.r.o., A VICENA a.s., Barcelona a.s., České Gastro, s.r.o. v likvidaci, TARTARO a.s., REDENTIS s.r.o., Toremolino a.s., OPIRSTEN s.r.o., Gigliato a.s., Novacento a.s., Cihelna Časy s.r.o., DEMORU s.r.o., Unicorn learning centre a.s., Pisces Capital Development s.r.o., Sedmidolí s.r.o., VIG Net Gastro s.r.o., Projekt Barrandov s.r.o., Stěhování HOPE s.r.o., PERFECTUS s.r.o., VIG Property Prague s.r.o., MAPAIN Tchécoslovaquie, spol. s. r.o., Arabela IMEX spol. s r.o. v likvidaci, HELLAS - DAFNIS TOUR, spol. s r.o. v likvidaci, MARKET-SERVICE, spol. s r.o. v likvidaci, DCB, společnost s ručením omezeným v likvidaci, AmeriBif, s r.o. v likvidaci, COBUS, spol. s r.o. v likvidaci, WKV,spol.s r.o. v likvidaci, T S, spol. s.r.o. v likvidaci, PJS s.r.o. v likvidaci, Club International spol. s r.o. v likvidaci, BASAL CZ s.r.o. v likvidaci, Národní obchodní společnost, spol. s r.o., N.O.S., spol. s r.o. v likvidaci, AURES TRADING, s.r.o. v likvidaci, MARBO, spol. s r.o. v likvidaci, P-MARKET, s.r.o. v likvidaci, REPROSTUDIO DANEK, spol. s r.o. v likvidaci, Liao Enterprise,spol. s r.o. v likvidaci, C.C.Wenyi s.r.o. v likvidaci, CS-Clean servis s.r.o. v likvidaci, Long Csang Trade Ltd. spol. s r.o. v likvidaci, Hua Fang Corporation společnost s ručením omezeným v likvidaci, CENTRAL EUROPEAN,spol. s r.o. v likvidaci, ALFA COMPANY spol. s r.o. v likvidaci, AXEL SCHINDLER s.r.o. v likvidaci, Kosmetické výrobky, s.r.o. v likvidaci, PRAHA 2000 a.s., ALIVO a.s., TL plus CZ s.r.o. v likvidaci, TaFLeas,spol. s r.o. v likvidaci, TOMAS, spol. s r.o. v likvidaci, UTRIA , spol. s r.o. v likvidaci, MIRANA, s.r.o. v likvidaci, ČIF, spol. s r.o. v likvidaci, Nitra a Haupt, spol. s r.o. v likvidaci, Holidays Club s.r.o. v likvidaci, Abri s.r.o. v likvidaci, CHAMELEON COLOR spol. s r.o., HARCO s.r.o. v likvidaci, IMEX International Trading and Contracting a.s., HVV company, spol. s r.o. v likvidaci.

Související organizace a osoby:
EUROMEDIA a.s. Praha v češtině, EUROMEDIA AG Prag, v němčině , EUROMEDIA Ltd Prague v angličtině v likvidaci, IČ 00507288
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

SKANDITBUSS-INTERNATIONAL Praha a.s. v likvidaci, IČ 17047439
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

OPTIMEX-EXPORT-IMPORT spol. s r.o., IČ 25027735
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Josef Gabriel Bratří Venclíků 1073/8, 19800 Praha 9.
-Tomáš Nimmerrichter Kohoutových 493/12, 15800 Praha 5.
-Vladimír Šubrt Ortenovo náměstí 1148/24, 17000 Praha 7.

B E N A S O 1, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 25048830
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Alice Bednářová Turpišova 244, 46331 Chrastava.
-Jan Čejka Revoluční 106, 46334 Hrádek nad Nisou.

GAMEX, s.r.o. v likvidaci, IČ 25078399
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

PROZAQ s.r.o., IČ 25099183
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jaroslav Severin Golovinova , 43201 Kadaň.
-Miloslav Číž Tehovská , 10000 Praha 10.
-Jana Giebelová Bayerova , 75661 Rožnov pod Radhoštěm.
-Ivan Soška Tylovice , 75661 Rožnov pod Radhoštěm.
-Libuše Vaňková Boleslavova , 14000 Praha 4.

PRESS PARTNER s.r.o. v likvidaci, IČ 25105272
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Martin Sagan U Cihelny 1094, 46311 Liberec 30.
-Ota Mrákota Masarykova 459/20, 46001 Liberec 1.
-David Mrákota Fibichova 1284/7, 46001 Liberec 1.
-Šárka Mrákotová Masarykova 459/20, 46001 Liberec 1.
-Yvona Mrákotová Masarykova 459/20, 46001 Liberec 1.

TAVIBA Co s.r.o. v likvidaci, IČ 25110071
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

SUNYM, spol.s r.o. v likvidaci, IČ 25123726
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Min Zhou Stadická 172, Praha lO.
-Wang Zhicong Vysokovská 1339/21, Praha 9.
-Sheng Huixiong , Shanghai.
-Zhicong Wang , .

Tandem trading, kz s.r.o. v likvidaci, IČ 25140116
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Anatoliy Yevseyev Fučíkova 149, Králův Dvůr.
-Olga Yevseyeva , .
-Igor Malygin , .
-Yana Malygina , .

GASTRO FUTURE s.r.o. " v likvidaci ", IČ 25213679
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Pavel Kilberger Břeclavská 1, Plzeň.
-Hana Kratochvílová V Bezovce 13A, Plzeň.
-Milan Koder Na Roudné , 30100 Plzeň.
-Václav Vrba Šikmá 419, Zruč-Senec.

DAUER-EURO, s.r.o. v likvidaci, IČ 25267795
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Robert Agler Bellušova 1810/19, 15500 Praha 5.
-Jiří Příhoda , .
-Nadejda Krikounenko Osennaja ul. 22-19, Moskva.
-Alexei Kouznetsov Elninskaja ul. 11-2-14, Moskva.

PREKAP s.r.o. v likvidaci, IČ 25374923
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Tomáš Sahulka 120, 25163 Kunice.
-Jaroslav Řežný Výstavní , 78335 Olomouc.
-Petr Vitouš Loděnická , 78314 Bohuňovice.
-Tatjana Nikolajevna Sahulková Nová Kolonie 1451/1, 15500 Praha 5.
-Tetyana Kotolova Na Květnici 616/4, 14000 Praha 4.

ZALLA EXPORT Co., s.r.o. v likvidaci, IČ 25553283
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Marek Pechor Brodačská , 69163 Velké Němčice.

Guidance Services, s.r.o. v likvidaci, IČ 25622099
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Roman Drahoňovský Štefánikova 39, 15000 Praha 5.
-Martin Dubský Jablonecká 359/23, Praha 9 - Střížkov.
-Pavel Cahák M. Horákové 2061, 27201 Kladno.

GROS - IMPEZ, s.r.o., IČ 25628402
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-René Klír Pacovská , 14000 Praha 4.

SEMA - OIL spol. s r.o. "v likvidaci", IČ 25648543
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jaroslav Soldán V hůrkách 2092, 15500 Praha 5.
-Milan Semrád Vilímkova 1240, 15000 Praha 5.
-Martin Semrád Vilímkova , 15600 Praha 5.

BTLine s.r.o. "v likvidaci", IČ 25653911
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Josef Košatka Hasova 3091/2, Praha 4 - Modřany.
-Jakub Kolesa Laudonova , 10200 Praha 10.
-Martina Svobodová Rytířova 777/3, Praha 4 - Kamýk.

NITRANS, s.r.o. v likvidaci, IČ 25656775
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Oldřich Čechák Mrkvičkova 1372, Praha 6.
-Karel Preuss Záluské 390/31, 15800 Praha 5.
-Pavlína Fojtíková Klapálkova , 14900 Praha 4.
-Stanislav Doubek Bramboříková 1/2996, Praha 10.
-Petra Hřídelová Jelínkova 1618/5, 18200 Praha 8.

MARIAM-C PRAHA s.r.o. v likvidaci, IČ 25672517
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Elgudzha Tsertsvadze Dobrovského 537/19, Praha 7 - Holešovice.
-Tamazi Panchoutlize ul. Primorskij bulvar 40/12, Toljatti.

NAJA Bečváry, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 25680501
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Petr Budský Jesemany 209, 28912 Sadská.
-Libor Javorský , 25167 Řehenice.

KANZO, s.r.o. v likvidaci, IČ 25681231
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Petr Suda Káranská 278/9, 10800 Praha 10.
-Miroslav Belza Dobiášova 883/2, Liberec.

LESKO CZ, spol.s r.o. v likvidaci, IČ 25694898
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Kotchev Serguei Bášť 38, Líbeznice.
-Kotchnev Serguei Bášť 38, Líbeznice.
-Sergueeva Elena , .

Y & M TRUST s.r.o. v likvidaci, IČ 25696068
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Josef Rác Přestavlky 1, 25792 Sedlec - Prčice.
-Igor Mizrakhi U Uranie 1301/19, Praha 7.
-Yevgen Mizrakhi , .
-Mykhaylo Glikman , .
-Lyodmyla Savchenko , .
-Marina Tregub , .

A.C.A. bar, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 25699466
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Adéla Krausová Úvoz 1, 11800 Praha 1.
-Doris Hinsinger , .

CityLink Corp s.r.o. v likvidaci, IČ 25704982
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jan Novotný Karlovo náměstí , 12000 Praha 2.
-Květoslava Špačková Na pořadí 325, 67531 Jemnice.
-Petr Kališ Moravské Bránice 11, 66464 Dolní Kounice.

AVGUST,s.r.o. v likvidaci, IČ 25709356
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

FARM PŇOVANY, s.r.o., IČ 25710087
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Giuseppe Colombo Bílkova , 11000 Praha 1.
-Mauro Piccinini Bílkova , 11000 Praha 1.
-Petr Harmach Kozí , 11000 Praha 1.
-Stefano Armellini via Romano 26, Cividate al Pisno.
-Raffaele Armellini via Romano 26, Cividate al Piano.
-Ermanno Armellini via Romano 26, Cividate al Piano.
-Marco Coter via Cascina Portichetto 5/a, Azzano San Paolo.
-Gianluigi Coter via Don Gonella 14, Azzano San Paolo.
-Arnoldi Erminio via Colombo 43, Terivol.

Nostalgi Art s.r.o. v likvidaci, IČ 25715682
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jan Zeman Písecká , 13000 Praha 3.
-Nikolai Roudevitch Bochovská 11, Praha 5.
-Olga Belova , .

SAMBURENKO TRADE COMPANY s.r.o. v likvidaci, IČ 25720651
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Boris Samburenko Na Poříčí 80, Králův Dvůr.
-Viul Samburenko Karamende - by 16/33, Balchaš.
-Nadezhda Samburenko Karamende - by 16/33, Balchaš.

HL & SY , s.r.o. v likvidaci, IČ 25721011
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Luboš Babovák , .

Gofroteck International Co. s.r.o. v likvidaci, IČ 25728725
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Vladimír Korolev , .
-Irina Korpoussova , .
-Anatolii Korpoussov , .
-Maria Prozorova , .
-Viktoria Karpova , .
-Alexandre Karpov , .

NOVÁ ADRESA P.N.K. s.r.o. v likvidaci, IČ 25730860
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Yan Neklyudov Čakovická 9/280, Praha 9.
-Evguenia Pozdniakova ul. Velmožnoho 23, Archangelsk.
-Artur Pozdniakov ul. Velmožnoho 23, Archangelsk.

BELLIS INCOR s.r.o. v likvidaci, IČ 25736345
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jan Zeman Písecká , 13000 Praha 3.
-Yevgen Lisovichenko Pod Kavalírkou 231, 15000 Praha 5.
-Lisovichenko Yevgen , .
-Shevchenko Anzhela , .
-Shevchenko Igor , .
-Koblik Valerii , .

TOMSI s.r.o. v likvidaci, IČ 25740997
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jan Radba Pod Skálou , 41115 Třebívlice.
-Pavel Mohr Kobylákova , 10200 Praha 10.
-Antonín Brožovský Lázeňská 148, Mšené Lázně.
-David Vráblík Ocelíkova , 14900 Praha 4.
-Drahoslav Krejza Libušina 901, Roudnice nad Labem.
-Josef Spilka Osmice 1, 25242 Jesenice.
-Jaroslav Vitoul Krátká 421, 79001 Jeseník.

ALZAR CZ, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 25742027
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Voznessenski Nikolai Chaberská 57, Zdiby.
-Voznessenskia Larissa , .

TECHNOSERVIS PLUS CZ, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 25742051
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Kokhtashvili Viacheslav Bášť 55, Líbeznice.
-Kokhtasvili Viacheslav Bášť 55, Líbeznice.
-Kokhtasvili Ina , .
-Kokhtasvili Maia , .
-Sharmazanashvili Marina , .
-Legonkov Alexander , .

MALAX CZ, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 25745191
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Rafek Soultanov Sokolovská 1464/188, Praha 8.
-Tatiana Soultanova , .

BEL COMERC s.r.o. v likvidaci, IČ 25755013
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Dušan Ritan ul. JNA 68, Erdevik.
-Jovica Belanovič ul. Vojvodjanska 63, Erdevik.

B E P , spol. s r.o. v likvidaci, IČ 25756087
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Oldřich Bártl Tylova 733, 27801 Kralupy nad Vltavou.
-Oldřich Bártl Š.Bendy 588, 27746 Veltrusy.
-Oldřich Brátl Š.Bendy 588, 27746 Veltury.

GALEON s.r.o. v likvidaci, IČ 25764519
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Radovan Stehlík Žiželická 1614, 19061 Praha 9.
-Natalia Skorokhod Papírníkova 619/3, 14200 Praha 4.
-Maxim Gontcharov Sverdlovskij pr. 71, Čeljabinsk.
-Vladimir Blokhine Lenina pr. 17, Čeljabinsk.

Makers s.r.o. v likvidaci, IČ 25778153
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Martina Knedlíková Ke Stráni 133, Praha 10.
-Kateřina Knedlíková Jašíkova 1536/10, 14900 Praha 4.
-Ivana Dačeva Jiráskova 52, 67401 Třebíč.
-Dieter Fieber , .
-Reinhard Gabriel , .
-Steve Bahlke , .
-Madalina Hirsch , .
-Diana Bauz , .

IMPERIAL TRAVEL s.r.o. v likvidaci, IČ 25779257
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Alexei Rabotchi 28. října 1459, 27309 Kladno-Švermov.
-Svitlana Yankovych Na Dlouhém Lánu 21/5, 16000 Praha 6.
-Elena Vorgounova Beskydská 1242/9, 14200 Praha 4.

LVA, spol.s r.o. v likvidaci, IČ 25794205
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Vladan Stakič K Rovinám 546/11, 15000 Praha 5.
-Aleksandar Lazarevič , .
-Vesna Lazarevič , .

SEPTIMUS UNLIMITED s.r.o. v likvidaci, IČ 25796925
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jan Novotný Karlovo náměstí , 12000 Praha 2.

A.G.P. UK s.r.o. v likvidaci, IČ 25797999
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Oleksiy Tchernyshev Pod Veselou 770, 26601 Beroun 3.
-Andriy Golovatyuk , .
-Petro Greben , .

YVAKO PLUS s.r.o. v likvidaci, IČ 26115611
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Ivan Kokish , .
-Petro Koval Čermákovy sady 2079, 26901 Rakovník.
-Vasyl Hrytsyuk , .
-Ivan Kaminskyy , .
-Ihor Tkach , .
-Ivan Hrohodza , .
-Volodymyr Harazd , .
-Vasyl Fedoruk , .
-Oleh Yemets , .
-Bohdan Didukh , .
-Ivan Chykur , .
-Dmytro Beley , .
-Ihor Babiy , .
-Mykola Mykytyn , .
-Vasyl Lahotskyy , .
-Taras Takun 420, 25101 Nupaky.
-Volodymyr Taras , .
-Volodymyr Tkach , .
-Mykhaylo Kalenyuk , .
-Mykola Vorokhta , .
-Oksana Vorokhta , .
-Mykhaylo Brana , .
-Vasyl Karplyuk , .
-Ivan Kokish , .
-Mykola Knygynytskyy , .
-Yevhen Ryabovolyk , .
-Mykhaylo Honcharuk , .

SOFT ENTERTAINMENT s.r.o. v likvidaci, IČ 26116294
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Pavel Marek , 41172 Hoštka.
-Bohumír Prokop Kovriginova 1684/1, 14700 Praha 4.
-Josef Pátl Široká , 11000 Praha 1.
-Michal Šturm Safírová 7, 15000 Praha 5.

Kolett-Plus, s.r.o. v likvidaci, IČ 26118220
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Elena Mouravieva , .
-Olga Chmanovitch , .
-Ekaterina Chkaroubo , .
-Tatiana Sorokina , .
-Anna Pereboeva , .

CZECH KARMA s.r.o. v likvidaci, IČ 26127903
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Pavel Zimmer Roudničská 6/45, 50011 Hradec Králové.
-Daniel Chamrád Kouřimská 3, 13000 Praha 3.

EVA-M COMPANY s.r.o. v likvidaci, IČ 26131765
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Vladimir Solomka , .
-Miroslav Franc Opletalova 57/1015, 11000 Praha 1.
-Vojtěch Šarišský Koněvova 8/67, 13000 Praha 3.
-Alexandr Ponomarenko Gagarina 137/33, Krasnodar.

PROTALINA, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 26140390
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Dana Moravcová Pivcova 959/12, Praha 5-Hlubočepy.
-Irina Reznikova Čeljabinskaja 11-3-330, Moskva.
-Anastassia Pronina Čeljabinskaja 11-3-330, Moskva.
-Daria Pronina Mosfilmovskaja 10-67, Moskva.

MET INVEST s.r.o. v likvidaci, IČ 26140985
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Leonard Bakalli Nůšařská 22, Mělník.
-Gerhard Habicher Via Monte Zattolo 85, Arcugnano.

TECHNOPARK-ENERGIE, s.r.o. v likvidaci, IČ 26142546
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Evgueni Kossarev ul. Ochotnaja č.22, Saratov.
-Alexandr Chramov Magnitnyj pr. 5, Saratov.
-Alexandr Kljopov ul.Šelkovičnaja č. 130, Saratov.
-Abdulchalygov Farruch ul.Babuškin vzvoz č.15, Saratov.

ASIRET-VLTAVA-IMPEX s.r.o. v likvidaci, IČ 26142597
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

TAMAL s.r.o. v likvidaci, IČ 26145871
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Tamerlan Batyrov Na Rovinách 574/1, Praha 4.
-Larissa Batyrova Lermontova 11/7, Vladikavkaz.
-Alana Batyrova Lermontova 11/7, Vladikavkaz.

FARM SLAVOŇOV, s.r.o., IČ 26146789
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Giuseppe Colombo Bílkova , 11000 Praha 1.
-Mauro Piccinini Bílkova , 11000 Praha 1.
-Giovanni Lazzaroni , .
-Petr Harmach Kozí , 11000 Praha 1.
-Elio Zamblera Via F. Lussana 3, Bergamo.

BMK Grup s.r.o. v likvidaci, IČ 26146908
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Vladimir Konozobko Střížkovská 8/9, 18000 Praha 8.
-Sergej Beskashnov ul. Zvězdná 8, Sankt Petěrburg.
-Taťjana Krjučkova ul. Amundsena 7, Moskva.
-Sergej Morozov , .
-Albert Kirillov ul. Kuskovská 1, Moskva.

VLADAN 4K COMPANY s.r.o. v likvidaci, IČ 26146924
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Lada Ivanova Urickogo 49/89, Archangelsk.
-Andrey Nikolaenko Stavropolskaja 115/10, Krasnodar.
-Svetlana Nikolaenko Svobody 11/26, Krasnodar.
-Vladislav Gubarev Dačnaja 19, Krasnodar.
-Nina Beganova Volgogradskaja 73, Krasnodar.

USPECH PLUS, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 26158647
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Gennady Sinyakov U Vysočanského pivovaru 9/704, Praha 9.
-Tatiana Siniakova , .

PUTANA s.r.o. v likvidaci, IČ 26165040
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Lyudmyla Martynyuk Piskova 8/17, Vinnica.
-Oksana Paziy Spaska 18/1, Kryvyj Rih.
-Larysa Slobotska Perova 84, Kryvyj Rih.
-Fatima Krasovska Rudnjeva 1/15, Kijev.
-Inna Kudryashova Hoholja 5/14, Vinnica.
-Marharyta Vrublevska Zapašna 6/2, Lviv.
-Galyna Holovashchenko Piskova 21/8, Vinnica.
-Iryna Kachurovska Frunze 72, Vinnica.
-Olena Boklah Komsomolska 5/16, Vinnica.
-Alla Talimonchyk Čegerin 58, Vinnicka.
-Tetyana Kondratska Naberežna 294, Vinnica.

COMFIN s.r.o. v likvidaci, IČ 26179628
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jaromír Hudec Kubelíkova , 13000 Praha 3.

Violzi s.r.o. v likvidaci, IČ 26181479
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Natalya Egerová 102/1651, Praha 6-Břevnov.
-Oleg Anfilofiev , .
-Zinaida Anfilofieva , .

Hugo Café s.r.o. v likvidaci, IČ 26186551
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jana Vohanková Korunní 96, 10100 Praha 10.
-Stanislava Krejčová 16, 14300 Praha 4.
-Dagmar Podjuklová 93, 13000 Praha 3.
-Jan Podjukl Slezská 1900/93, 13000 Praha 3.

DD Centrum,spol. s r.o. v likvidaci, IČ 26191288
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Vasilij Levin Mirovická 46/1082, 18200 Praha 8.
-Mikhail Kovalyuk , .
-Natalia Kovalyuk , .

FAGO CZ s.r.o. v likvidaci, IČ 26194881
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Pavel Feřtr U Pentlovky 469/1, Praha 8.

EQUIVALT, s.r.o. v likvidaci, IČ 26207346
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jan Šťovíček U Santošky , 15000 Praha 5.
-Veronika Trnková Rožmitálská 161, 26101 Příbram.

Lizi s.r.o. v likvidaci, IČ 26213788
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Ladislav Zindr Jana Roháče z Dubé 475, Mladá Boleslav.
-Nataliya Kulikovska , .
-Tetyana Hevko , .
-Olena Myronenko , .
-Yuriy Myronenko , .

Protect Data Czech, s.r.o. v likvidaci, IČ 26214881
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Vladimír Hurban Břežanská 646/10, 10000 Praha 10.
-Peter Šteruský Břežanská 646/10, 10000 Praha 10.

PRAG JUSTICE CORPORATION s.r.o. "v likvidaci", IČ 26427460
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Slavomír Primák Osvoboditelů 1140, 43801 Žatec.
-Vlasta Vojtíšková Famfulíkova 1141/17, 18200 Praha 8.
-Vladimír Preissler Na topolce 918, 14000 Praha 4.
-Vojtěch Janeček Ve Vrbách 280/3, 10200 Praha 10.

Deckard & Penfield s.r.o., IČ 26427966
-Tomáš Pšenička Na Pískách 519, 25301 Hostivice.
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jan Jaroš Mátová , 10400 Praha 10.
-David Nárožný Křib , 56002 Česká Třebová.
-Ondřej Ludvík U Stadionu 72, 26601 Beroun 2.
-Jana Gahlerová Chomutovská 1573, 43201 Kadaň.
-Iva Stankušová Píseckého 19, 15000 Praha 5.
-Jana Kovářová Třešňová , 25243 Průhonice.

EKO GROUP STAV s.r.o. v likvidaci, IČ 26440822
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Vadym Tarasenko V Lužích 1, Praha 4.
-Mouslim Dalsaev Ocelkova 676, Praha 9.
-Elena Korotkikh Olštýnská 1/607, Praha 8.
-Elvira Bashirova Palackého , 41201 Litoměřice.
-Roman Martysh , .
-Alina Volohina , .
-Lyuba Rebryk , .
-Leonid Loyevskyy , .
-Maryna Mahurska , .
-Nataliya Babish , .
-Ruslan Matsyuk , .
-Marharyta Kasarda , .
-Vasyl Starosta , .
-Mariya Pavlyshche , .
-Viktoriya Ursta 120, 28509 Kácov.
-Ivan Zovdun , .
-Hanna Kushtan , .
-Roman Smetanyuk , .
-Nadiya Naumova , .
-Shota Tsikoridze , .
-Raisa Muchaeva , .
-Ruslan Kadiev , .
-Uvays Khachukaev , .
-Mihail Cotofana , .

ANDROSPOL s.r.o. v likvidaci, IČ 26448670
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

WU MEI s.r.o. v likvidaci, IČ 26504901
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

Royal V.I.P. Service, spol. s.r.o. v likvidaci, IČ 26699311
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Kateřina Špreňarová Londýnská 19, Praha 2.
-Eva Miklášová Patočkova 8/9, 16900 Praha 6.
-Jana Semeráková Husova 214, Hronov.
-Pavel Čilipka Anežky Malé 768/5, Praha 4.

E-komunikace s.r.o. v likvidaci, IČ 26730928
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Milan Rusnák Mečíková , 25242 Osnice.
-Michael Hartman Bořivojova 1192/93, Praha 3.

BTS GROUP, s.r.o. v likvidaci, IČ 26763630
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Alexandre Chmakov , .
-Svetlana Milushkina Za sídlištěm 2146, 14300 Praha 4.

KLARNET s.r.o. v likvidaci, IČ 26771128
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Andriy Bedevelskyy , .
-Oleh Tornopolskyy , .
-Pavlo Ihnatyuk Písečný Ostrov , 41201 Litoměřice.
-Lilia Mineeva , .
-Vasyl Pipash , .
-Ivan Lukachuk , Kos. Poljana.
-Ivan Khimchuk , .
-Hanna Sas , .
-Myroslava Vursta Na Bitevní pláni 1217, 14000 Praha 4.
-Vasyl Yozhytsa , .
-Nadiya Lyspukh , .
-Mykhaylo Pop , .
-Mariya Koshilka , .
-Ivan Manzyuk , .
-Maryna Yurtseha , .
-Vasyl Yurtseha , .
-Vasyl Tyminskyy , .
-Mykhaylo Menyuk , .
-Ruslan Klymentovych , .
-Taras Kutsmyda , .
-Vasyl Shten , .
-Ivan Bahara , .
-Petro Volos , .
-Vasyl Madar , .
-Mykhaylo Bahara , .
-Ivan Bohdan , .
-Ivan Shelemba , .
-Mariya Shelemba , .
-Vasyl Soyma , .
-Taras Zhenchuk , .
-Petro Soyma , .
-Lyubov Soyma , .
-Mariya Soyma , .
-Nataliya Abramyuk , .
-Ivan Bozha , .
-Vasyl Bozha , .
-Ivan Bozha , .
-Anatoliy Stan , .
-Inna Geyko Komsomolskaja 126, Staviště.
-Yuliya Zinchenko , .
-Nataliya Dyakova , .
-Maryna Makshyna , .
-Yuriy Hovdi , .
-Mykhaylo Yurchuk , .
-Petro Kozurak , .
-Vasyl Konkin , .
-Ivan Mukha , .
-Ivan Demyanyuk , .
-Olena Ryzhikova , .

WOHAR s.r.o. v likvidaci, IČ 26774992
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

GREEN CITY s.r.o. v likvidaci, IČ 27066487
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Natalia Ogněva Suchý vršek 2132/13, 15800 Praha 5.
-Sergey Korovine , .
-Liudmila Korovina , .
-Serguei Korovine , .
-Lioudmila Korovina , .

KANARY, s.r.o. v likvidaci, IČ 27071103
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Alexandre Chtcherbina Hráského 1908/7, 14900 Praha 4.
-Yury Karpilyanskiy Na Výspě 202/38, 14700 Praha 4.
-Svetlana Karpilyanskaya , .

MKSD-GRUB s.r.o. v likvidaci, IČ 27106373
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Oleksandra Petriv , .
-Volodymyr Stilnyk , .
-Mykhaylo Matsunych , .
-Mariya Galiv , .
-Mykhaylo Hadupyak Francouzská 466/66, 10000 Praha 10.
-Stepan Bulat , .
-Svitlana Dobrunyk Budínova 4/1898, 18000 Praha 8.
-Maksym Koltsov , .
-Olha Lendyel , .
-Mariya Cherevko Na Hranicích 358/17, 18100 Praha 8.
-Vasyl Ushko , .
-Lidiya Palahnyuk , .
-Ivan Repetskyy , .
-Oleksandra Kuzmyn , .
-Gor Avanesyan , .
-Artur Kinashchuk , .
-Mykhaylo Geley V Olšinách 803, 11000 Praha 10.
-Olha Stoyka , .
-Ildika Berezina , .
-Svitlana Pasternak , .
-Svitlana Feysa , Dubrynyči.
-Mariya Kutelmakh , .
-Vitalie Gavris , .
-Mykhaylo Roman , .
-Iryna Stenchenko Na Chobotě 1345/6, 16300 Praha.
-Ivan Sorych , .
-Olena Sorych , .
-Vadym Sereda , .
-Volodymyr Medvid , .
-Ivan Olenyak , .
-Iryna Matusevych , .
-Ganna Slyvchuk , .
-Mykhaylo Petrushchak , .
-Petro Choponyak , .
-Oksana Mahurchak , .
-Nataliya Chufus , .
-Volodymyr Popov , .
-Ivan Kupar , .
-Olena Gezey , .
-Iryna Zubyuk , .
-Bohdan Pihulyak Holovna 66, Myhove.
-Anatoliy Koval , .
-Nadiya Yarynych , .
-Halyna Yushko , .
-Andriy Oslavskyy , .
-Mahdalyna Yakubets , .

MARQUETTE s.r.o. v likvidaci, IČ 27115402
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Stanislava Fremundová Klukovická 1528/12, 15500 Praha 5.
-Pavla Smetanová Brunnerova 993/14, 16300 Praha 6.

ISTOK Praha CZ , s.r.o. v likvidaci, IČ 27117324
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Tatiana Volkova Luzana 14-23, Krasnodar.
-Serhiy Sokolov Rosvigovskaja 26-20, Mukačevo.
-Erika Sokolova , .

SUD-EST s.r.o. v likvidaci, IČ 27132226
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Pavla Smetanová Brunnerova 993/14, 16300 Praha 6.
-Andrea Pankuchová , .
-Karim Keciri , .

KLEWIS s.r.o. v likvidaci, IČ 27133508
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-David Březnovský Čs. Armády 601/23, 16200 Praha 6.

Bizland spol. s r.o. v likvidaci, IČ 27156826
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Alexander Adamov Kodymova , 15800 Praha 5.
-Hanna Ivanova , .

AMERIS, s.r.o. v likvidaci, IČ 27166830
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

BUD-servis, s.r.o. v likvidaci, IČ 27181316
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Sergiy Dunayev Jeremenkova 19/374, Praha 4.
-Nataliya Dunaeva Jeremenkova 19/374, 14700 Praha 4.

Retrospektiva s.r.o, v likvidaci, IČ 27186016
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Dmitro Panchenko Kubelíkova , 13000 Praha 3.
-Alexander Naskidashvili Krkonošská 1508/9, 12000 Praha 2.
-Erast Naskidachvili , .
-Lyudmila Naskidashvili , .
-Petr Tulba , .
-Andrei Tulba , .

LOUKA s.r.o., IČ 27217949
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.

BERLINK s.r.o. v likvidaci, IČ 27241441
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jan Němec Plynární 1364/4, 17000 Praha 7.

TRUCK - SCHLENC, s.r.o. v likvidaci, IČ 27248291
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Martin Schlenc , 97214 Tužina.
-Zuzana Herichová Koněvova 188, 13000 Praha 3.
-Roman Navrátil 49, 78401 Litovel.

EUROPEAN PETROLEUM a.s. v likvidaci, IČ 27401456
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jaroslav Hataš Dlouhá 64/22, 41702 Dubí.
-Zuzana Herichová Koněvova 188, 13000 Praha 3.
-Petr Malivánek U stadionu 730, 53703 Chrudim.
-Petra Matoušková Jiráskova 393, 25722 Čerčany.
-Oldřich Bíža T.G.Masaryka 939, 28903 Městec Králové.
-Petr Herich Netlucká 635, 10700 Praha 10.
-Kateřina Šedivá Sládkova , 40721 Česká Kamenice.
-Jan Dušek Barvířská 1786/4, 35201 Aš.
-Jan Tobolík Česká 620, 35124 Hranice.
-Radek Jakubovský Krajkářská 2142/20, 35201 Aš.
-Daniel Hampl Krajkářská 1666/14, 35201 Aš.
-Roman Stellner Tovární 245, 41701 Dubí 1.
-Věra Kolovecká Spojová 264, 40701 Jílové.

Sopoty 1 spol. s r.o. v likvidaci, IČ 27406172
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Rostyslav Kyrlyk Kamýcká 234, 16000 Praha 6.

SmartCard CE s.r.o. v likvidaci, IČ 27597199
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Tomáš Pelikán 1, 29431 Krnsko.
-Matúš Polák Gejzu Dusíka 2783/16, 91708 Trnava.

Nachodka CZ s.r.o. v likvidaci, IČ 27616282
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Tatiana Ilina Pivovarnická 1618, 18000 Praha 8.

UNIVERSE-Praga s.r.o. v likvidaci, IČ 27919935
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Pavel Kosov , .
-Natalia Kosova , .
-Grigory Kosov , .
-Olesya Khromtsova , .
-Pavel Khromtsov , .

P.D.K. s.r.o. "v likvidaci", IČ 28185731
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Pavlo Ostrovka 1. máje 672, 41108 Štětí.

Centrum Pivovar a.s., IČ 28192460
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Eduard Král Hlavní třída , 70800 Ostrava.
-Daniel Popovský Hlaďova 674, 19800 Praha 9.
-Martin Král Pickova , 15600 Praha.
-Vojtěch Ryvola Národní 25, 11000 Praha 1.
-Renáta Králová Horní 78/1437, 70030 Ostrava.
-Dalibor Buček Nádražní 2924, 70200 Ostrava 1.
-Kateřina Hanzalová Hlavatého , 14000 Praha 4.
-Michal Mezník Hořelické nám. , 25219 Rudná.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Monika Ryvolová Havlíčkova , 25228 Černošice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.

Dalmatin a.s., IČ 28202074
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Petr Littman Na záhonech 1386/73, Praha 4.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Pavel Kuchař Čs. Armády 354, 25230 Řevnice.
-Luboš Richter Zahradníčkova 83/54, 15000 Praha 5.
-Radka Steklá U Pošty 650, 53851 Chrast u Chrudimě.

Kajmanka a.s., IČ 28207769
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Jana Šmahajová Pražská sídl. , 66902 Znojmo.
-Jana Vondráčková Hrubá Dejvická , 16000 Praha 6.
-GABRIELA JONÁKOVÁ Budapešťská , 27201 Kladno.
-NADĚŽDA KOSOVÁ Obránců míru , 27201 Kladno.

ACTUEL a.s., IČ 28210328
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Libuše Maráková Táborská 350/32, 14000 Praha 4.
-Josef Marák Táborská 350/32, 14000 Praha 4.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Ján Púček Jablonecká , 19000 Praha 9.
-Jan Portele Táborská , 14000 Praha 4.
-Markéta Zárubová , 25101 Říčany u Prahy.
-Tereza Hrubá Klenovice 69, Soběslav.
-Stanislav Cvrček Vnitřní , 39201 Pelhřimov.
-Tomáš Schauer Tyršova 876, Bludov.
-Jan Marák Bukolská 776/9, Praha 8.

ŠKOLA ONLINE a.s., IČ 28220587
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Ilona Aubrechtová Sokolovská , 32300 Plzeň.
-Jiří Laciga Jaroslava Foglara , 15500 Praha.
-Jan Jůza Lábkova , 31800 Plzeň.
-Petr Karnold Břidlicová 11, 32600 Plzeň.
-Lenka Čížková Ostruhová , 30100 Plzeň.
-Ondřej Laciga U Havlíčkových sadů , 12000 Praha.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Olga Lacigová Klostermannova , 30100 Plzeň.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.

WESTBAY a.s., IČ 28221486
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Martin Král Pickova , 15600 Praha.
-Vojtěch Ryvola Národní 25, 11000 Praha 1.
-Renáta Králová Horní 78/1437, 70030 Ostrava.
-Kateřina Hanzalová Hlavatého , 14000 Praha 4.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Monika Ryvolová Havlíčkova , 25228 Černošice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Martina Vlčková Pickova , 15600 Praha 5.

Bonny Meadow a.s., IČ 28221745
-Gabriela Krušinová Laudova 1019, Praha 6.
-Ondřej Laba Na Veselí 2, 14000 Praha 4.
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Radka Vláčilová V kapslovně , 13000 Praha 3.
-Martin Havlík Doležalova , 19800 Praha 9.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Vladimír Kovář Třešňová , Průhonice.
-Barbora Kovářová Třešňová , Průhonice.
-Jiří Šimek 58, Chuchelna.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.

ASSET CENTER a.s., IČ 28223268
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-David Michal K Berounce , 25229 Lety.
-Marek Stubley Karlštejnská , 25229 Lety.
-Karolína Babáková Hvězdářská , 15900 Praha 5.
-Dalibor Buček Nádražní 2924, 70200 Ostrava 1.
-Jana Šádková Pickova , 15600 Praha 5.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Jan Vyhnálek Finkovská , 16000 Praha 6.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Petr Roupec Na Dlouhém lánu , 16000 Praha 6.
-Lukáš Musil Trativody , 25092 Šestajovice.

JPF-Development s.r.o., IČ 28412613
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Petr Fiala Novodvorská 1079/88, 14200 Praha 4.
-Josef Fiala Prosek 205, 41119 Mšené-lázně.

ACME GRUPPEN czech,s.r.o., IČ 28414004
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Josef Kökény Lounská 18, 41501 Teplice.
-Tommy Christensen Hojdevej 24, 02300 Kobenhaven.

A VICENA a.s., IČ 28418387
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Karel Divoký Zelená 352, 46331 Chrastava.
-Václav Štěpaník Formanská 112, 14000 Praha 4.
-Jiřina Štěpaníková Formanská 112, Praha 4.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Petr Fiala Novodvorská 1079/88, 14200 Praha 4.
-Veselín Adamovič Zborovská 81/58, Praha 5.
-Miroslav Koukal Hlubočepská 64/85, 15200 Praha 5.
-Jan Šmíd Václavské náměstí , 11000 Praha 1.
-Jana Macešková Roškotova 6/1737, 14000 Praha 4.

Barcelona a.s., IČ 28423852
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Magdaléna Váňová Horova 1192/6, Hradec Králové.
-Luděk Váňa Horova 1192/6, Hradec Králové.
-Zdeňka Myslivečková Radniční 520, Tanvald.

České Gastro, s.r.o. v likvidaci, IČ 28429184
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Petr Šimek Počernická 388/78, 10000 Praha 10.
-Marina Kovachevych 55, 29301 Vinec.
-Lenka Fidrmucová Mírová 473/33, 28923 Milovice.

TARTARO a.s., IČ 28446054
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Michal Seidl , 51301 Bystrá nad Jizerou.
-Lukáš Sládek , 51238 Vítkovice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Roman Pekárek , 51202 Košťálov.
-Pavel Zvirotský , 51202 Košťálov.
-Monika Bartošová Jahodová , 46001 Liberec.
-Petra Poláčková Jizerská , 46601 Jablonec nad Nisou.
-Daniel Gáberová , Košťálov.
-Jakub Stohr Vítězná , Vrchlabí.
-Jana Šmahajová Pražská sídl. , 66902 Znojmo.

REDENTIS s.r.o., IČ 28446381
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Konstantinas Ipatovas Vladislavova , 11000 Praha 1.
-Petr Smolař Lidická 362, 53009 Pardubice.

Toremolino a.s., IČ 28450558
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Jitka Houdková Cíglerova , 19800 Praha 9.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Jana Šmahajová Pražská sídl. , 66902 Znojmo.
-Jana Vondráčková Hrubá Dejvická , 16000 Praha 6.
-KATEŘINA TICHÁ U Mlýnského rybníka , 14900 Praha 4.

OPIRSTEN s.r.o., IČ 28451759
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Petr Hladiš Jiránkova 2300, 53002 Pardubice.
-Viktor Leshko Jarníkova , 14800 Praha 4.
-Petr Smolař Lidická 362, 53009 Pardubice.

Gigliato a.s., IČ 28459709
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Michal Přibík Bursinková , 25228 Černošice.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Petr Řehák Wilsonova , 75002 Přerov.
-Antonín Berger Jižní 122, 15067 Větrušice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Luboš Richter Zahradníčkova 83/54, 15000 Praha 5.
-Jana Berger U Sluncové , 18600 Praha 8.
-Pavlína Řehořová Čsl. Armády 1311, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav.
-Tomáš Bauer Dobevská 877/4, Praha 4.
-Ladislava Potměšilová Vašátkova 1018/4, Praha 9.
-Josef Musil Zenklova 1/35, Praha 8.
-Jiří Háša Pod Saharou , 25266 Libčice nad Vltavou.

Novacento a.s., IČ 28471059
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Luděk Podola Lesní , 74101 Nový Jičín.
-Marek Stubley Karlštejnská , 25229 Lety.
-Roman Sládek Pod Parukářkou , 13000 Praha 3.
-Stanislav Hlaváček Žárovická 1654, 19016 Praha 9.
-Stanislav Svoboda Moskevská , 10100 Praha 10.
-Ladislav Plinta Nad Koupalištěm I , 43159 Vysoká Pec.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.

Cihelna Časy s.r.o., IČ 28472071
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Erik Elmer Tomáškova , 15000 Praha 5.
-Tomáš Pázler U kříže 611/3, 15000 Praha 5.
-Jaroslav Vorel 71, Horoušánky.

DEMORU s.r.o., IČ 28472241
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Libor Sigmund Nádražní , 79201 Bruntál.

Unicorn learning centre a.s., IČ 28477740
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Vladimír Kovář Pod Parukářkou , 13000 Praha 3.
-Otto Vitouš Nová Pražská , 25601 Benešov.
-Marek Beránek Anatola Provazníka , 51601 Rychnov nad Kněžnou.
-Vít Stinka U Milosrdných 814/17, 11000 Praha 1.
-Jan Čadil Proti Proudu , 10200 Praha 10.
-Radek Svoboda 78, 27801 Zlončice.
-Michaela Vosátková Nad Závěrkou , 16900 Praha 6.
-Jakub Horčička , 51271 Nová Ves nad Popelkou.
-Miluše Kočová Trenčínská , 14100 Praha 4.
-Radmila Bůvová Volmanova 2001, 25088 Čelákovice.
-Jan Zeithaml Rulíková 569, 25084 Květnice.

Pisces Capital Development s.r.o., IČ 28492536
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.

Sedmidolí s.r.o., IČ 28496159
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Martin Havlík Doležalova , 19800 Praha 9.
-Zdeněk Kříž Ke Koupališti 1463, 47301 Nový Bor.

VIG Net Gastro s.r.o., IČ 28496175
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-David Kimr Mátová , 10400 Praha 10.
-Martin Linhart Uherská 615, 19017 Praha 9.
-Jiří Horyna Stoupající , 19000 Praha 9.

Projekt Barrandov s.r.o., IČ 28510968
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Omar Koleilat Polská , 12000 Praha 2.
-Renata Filipová Silurská , 15200 Praha 5.
-Petr Harmach Kozí , 11000 Praha 1.
-Tomáš Salajka Charlese de Gaulla , 16000 Praha 6.

Stěhování HOPE s.r.o., IČ 28510976
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Zdeňka Holoušová 14, 27801 Dolany.
-PETR HOLOUŠ , 27801 Dolany.

PERFECTUS s.r.o., IČ 28521790
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Danuše Danešová Libická 17, Praha 3.
-Martina Macáková Modrá 1978/4, Praha 5.

VIG Property Prague s.r.o., IČ 28521927
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Martin Havlík Doležalova , 19800 Praha 9.
-Radana Baumanová Luční , 27061 Lány.

MAPAIN Tchécoslovaquie, spol. s. r.o., IČ 43000231
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Pierre Jeannin chemin Fontain Poivre 15, Saint Didier au Mont d Or.

Arabela IMEX spol. s r.o. v likvidaci, IČ 44269218
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jan Lupínek 239, Přerov nad Labem.
-Zuzana Valkána Starkoč 51, 54948 p. Studnice.
-Jana Schlegelová Na zámyšli 502/3, 15000 Praha 5.

HELLAS - DAFNIS TOUR, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 44269463
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Ladislav Vondruška Benešova , 25219 Rudná.
-Klára Dvořáková Ledvinova 1715, 14900 Praha 4.
-Pavel Profous 308, 54221 Pec pod Sněžkou.
-Andreas Kakoullis V dolině 1156, 10100 Praha 10.

MARKET-SERVICE, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 45148732
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Marek Drozd Papírenská 853, Bělá pod Bezdězem.
-Miroslaw Halas ul. Slawinskiego 7/4 , Šwidnik k. Lublina, Polská rep.

DCB, společnost s ručením omezeným v likvidaci, IČ 45271330
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

AmeriBif, s r.o. v likvidaci, IČ 45281289
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

COBUS, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 45311382
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Tomáš Ivanovský Zelinářská 846/18, 14000 Praha 4 - Braník.
-Aliksandr Platonau ul. Šmidta 70A, Mogiljov.

WKV,spol.s r.o. v likvidaci, IČ 45798532
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdeněk Látal L. Svobody 154, 79821 Bedihošť.
-Jitka Severová Ve Smečkách 598/31, Praha l.
-Jitka Kratochvílová Boloňská 305, Praha 10.
-Luďka Kratochvílová Boloňská 305, Praha 10.

T S, spol. s.r.o. v likvidaci, IČ 45808741
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Viktor Taran Seifertova 79, Praha 3.

PJS s.r.o. v likvidaci, IČ 46346597
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jan Pátek 190, 59211 Velká Losenice.
-Jiří Sukal 733, 69110 Kobylí na Moravě.
-Jan Poulík 267, 79846 Brodek u Konice.

Club International spol. s r.o. v likvidaci, IČ 47122986
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

BASAL CZ s.r.o. v likvidaci, IČ 47541318
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Petr Švejda Krosenská 532/2, Praha 8.
-Jiří Davídek Plzeňská cesta 23, 32600 Plzeň.
-Ivana Březinová Koněvova 1109/58, 13000 Praha 3.

Národní obchodní společnost, spol. s r.o., N.O.S., spol. s r.o. v likvidaci, IČ 47545691
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

AURES TRADING, s.r.o. v likvidaci, IČ 48035351
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

MARBO, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 48037371
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Dagmar Pomykáčková Loutkařská 2374/1D, Praha 6 - Břevnov.
-Martin Simon , .

P-MARKET, s.r.o. v likvidaci, IČ 48538795
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Karel Pivo Guthova 266, 25165 Ondřejov.
-Natalie Dančevová Děkanská vinice 4, Praha 4.

REPROSTUDIO DANEK, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 48582026
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

Liao Enterprise,spol. s r.o. v likvidaci, IČ 48584967
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Liao Mingdi Vaňkova 25, Praha 9.
-Zhang Giuzhu 31/14 Xinma Road,Wenzhou , Zhejiang,China.
-Liao Jianwu 31/14 Xinma Road,Wenzhou , Zejiang,China.
-Fan Qichen , Wenzhou,Zhejiang,China.
-Wang Dongdi 101 Dagaojiao , Wenzhou,Zhejiang,China.
-Tong Hui 5 Yuxin Road , Wenzhou,Zhejiang,China.

C.C.Wenyi s.r.o. v likvidaci, IČ 48584975
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

CS-Clean servis s.r.o. v likvidaci, IČ 48586331
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Jana Jonášová , 27371 Beřovice.
-Michal Mertl Bechyňská , 19900 Praha 9.
-Radomil Klouček Ostravská 623, 19900 Praha 9.

Long Csang Trade Ltd. spol. s r.o. v likvidaci, IČ 49245465
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

Hua Fang Corporation společnost s ručením omezeným v likvidaci, IČ 49245686
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Petr Řehák Čestmírova , 14000 Praha 4.

CENTRAL EUROPEAN,spol. s r.o. v likvidaci, IČ 49623753
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Erik Elmer Tomáškova , 15000 Praha 5.
-Petr Bobek Podnádražní 10, 19000 Praha 9.
-Veronika Svobodová Masarykova 655, 25219 Rudná.

ALFA COMPANY spol. s r.o. v likvidaci, IČ 60464569
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Saffet Altin , .
-Rushit Avdyli , .
-Limo Crnovršanin , .
-Hasim Akdemir , .
-Šefčet Ibrahimovič Chvatěrubská 355, Praha 8.

AXEL SCHINDLER s.r.o. v likvidaci, IČ 60491086
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Petr Plicka Krátká 1648, 43111 Jirkov.
-Jan Kovář Přemyslovská 33, 13000 Praha 3.
-Ivan Martínek Pražská , 25242 Jesenice.
-Mária Kassemová Viktorinova 1184/6, Praha 4.

Kosmetické výrobky, s.r.o. v likvidaci, IČ 61466549
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Zdirad Svoboda Puškinovo náměstí , 16000 Praha 6.
-Karel Krucký Chodovická , 19300 Praha 9.
-Leoš Středa Nuselská 785/80, 14000 Praha 4.

PRAHA 2000 a.s., IČ 61858889
-Jiří Bedrna Puškinovo nám. 14, 16000 Praha 6.
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Ludmila Baťková Pařížská 24, Praha 1.
-Lucie Krymláková Štíbrova , 18200 Praha 8.
-Renáta Baťková Lidická 540, 73961 Třinec.

ALIVO a.s., IČ 61859729
-Jiří Bedrna Puškinovo nám. 14, 16000 Praha 6.
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Ludmila Baťková Pařížská 24, Praha 1.
-Zuzana Baťka Přímá 1652/11, 15000 Praha.
-Zuzana Junková Přímá 1652/11, 15000 Praha 5.
-Renáta Baťková Lidická 540, 73961 Třinec.

TL plus CZ s.r.o. v likvidaci, IČ 62415026
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Martin Polák Boloňská , 10900 Praha 10.
-Tomáš Lisý Velizská 753, 26601 Zdice.

TaFLeas,spol. s r.o. v likvidaci, IČ 62417631
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

TOMAS, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 62585312
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

UTRIA , spol. s r.o. v likvidaci, IČ 62912828
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

MIRANA, s.r.o. v likvidaci, IČ 62916441
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Květoslav Hejl Zdíkova č. 14, 67801 Blansko.

ČIF, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 63481561
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Vladimír Novák 7, 67401 Střítež.
-Volodymyr Rosul , .
-Mykhaylo Synychko Jihlavská , 66441 Troubsko.
-Fedir Krasevych , .
-Volodymyr Ilyuk , .
-Krasevych Fedir , .
-Viktor Molnar , .
-Kostyantyn Chapkevych , .
-Yosyp Sheshvak , .
-Hreshchuk Ivan , .
-Davydov Volodymyr , .
-Kindiy Andriy , .
-Hrynyk Ivan , .
-Zanevych Mykhaylo , .
-Buchela Volodymyr , .
-Synychko Svitlana , .
-Motryn Taras , .
-Mykulyak Vasyl , .
-Molnar Stepan , .
-Molnar Valeriy , .
-Kalashnyk Oleg , .
-Hrendzha Mykhaylo , .
-Rushchak Vasyl , .
-Tymkiv Nataliya , .
-Kozychko Vasyl , .
-Voziv Bohdan , .
-Zavalnyak Orest , .
-Kos Roman , .
-Fediv Ihor , .
-Kindiy Vasyl , .
-Revera Yaroslav , .
-Struk Volodymyr , .
-Klymov Volodymyr , .
-Fedenkiv Bohdan , .
-Fedenkiv Andriy , .
-Lyashkevych Volodymyr , .
-Skrypets Oleh , .
-Husak Ivan , .
-Polyuha Yaroslav , .
-Protsan Vasyk , .
-Voziv Oleh , .
-Vuchkan Nataliya , .
-Barna Mykhaylo , .
-Dochynets Mykhaylo , .
-Fenych Mykhaylo , .
-Kunets Iryna , .
-Smolyar Tetyana , .
-Yurashchuk Iryna , .
-Rusnak Mykola , .
-Yashchuk Georgiy , .
-Poberezhna Inna , .
-Dvorakivska Svitlana , .
-Ulanovych Igor , .
-Nemesh Vasyl , .
-Koperlos Mariya , .
-Pavlyuk Yuriy , .
-Alechko Mykhaylo , .

Nitra a Haupt, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 63982820
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

Holidays Club s.r.o. v likvidaci, IČ 63987503
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Dušan Doležal Žitná 14, 12000 Praha 2.

Abri s.r.o. v likvidaci, IČ 63992973
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Dagmar Pomykáčková Loutkařská 2374/1D, Praha 6 - Břevnov.

CHAMELEON COLOR spol. s r.o., IČ 64576302
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

HARCO s.r.o. v likvidaci, IČ 64940918
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.

IMEX International Trading and Contracting a.s., IČ 64949460
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Stanislav Fojt 8, 27302 Tuchlovice.
-Josef Žák Dr. Marodyho 151, Praha 9.
-Jan Vláčil Řipská 1446/4, 10100 Praha 10.
-Jiří Fridrich Vašíčkova 506, Kladno 4.
-Milan Morávek Hořanská 3, Praha 3.
-Jitka Pilařová Srby 8, Tuchlovice.
-Danka Vojtková Manželů Dostálových 1303, Praha 9.
-Alena Sobotková Koněvova 176, Praha 3.
-Markéta Krupková Koněvova 176, Praha 3.

HVV company, spol. s r.o. v likvidaci, IČ 65416775
-Lucie Horčičková Uralská , 16000 Praha 6.
-Miroslav Dřevikovský Prosluněná 562/15, Praha 5.

Spříznění lidé osoby Lucie Horčičková:
Jiří Bedrna
Gabriela Krušinová
Ondřej Laba
Tomáš Pšenička
Zdirad Svoboda
Luděk Podola
Karel Divoký
Pavel Kilberger
Kateřina Špreňarová
Martin Polák
Karel Krucký
Zdeněk Látal
Václav Štěpaník
Petr Řehák
Pavel Marek
Eduard Král
Jan Radba
Ilona Aubrechtová
Jiří Laciga
Pavel Mohr
Antonín Brožovský
Daniel Popovský
Josef Gabriel
Tomáš Nimmerrichter
Vladimír Šubrt
Jaroslav Hataš
Martin Sagan
Alexander Adamov
Alexandre Chmakov
Alice Bednářová
Jan Čejka
Omar Koleilat
Giuseppe Colombo
Mauro Piccinini
Ludmila Baťková
Zuzana Baťka
Lucie Krymláková
Zuzana Junková
Renáta Baťková
Milan Rusnák
Jan Pátek
Jiří Sukal
Jan Poulík
Marek Drozd
Vasilij Levin
Martin Král
Vojtěch Ryvola
Michal Přibík
Eva Miklášová
Leoš Středa
Petr Littman
Renata Filipová
Erik Elmer
Petr Bobek
Tomáš Pázler
Stanislava Fremundová
Jaroslav Severin
Alexei Rabotchi
Giovanni Lazzaroni
Roman Drahoňovský
David Michal
Marek Stubley
Miloslav Číž
Jana Giebelová
Ivan Soška
Libuše Vaňková
Petr Švejda
Roman Sládek
Ota Mrákota
David Mrákota
Šárka Mrákotová
Yvona Mrákotová
Jan Jaroš
Vladimír Kovář
Otto Vitouš
David Kimr
Radka Vláčilová
Martin Havlík
Petr Harmach
Tomáš Salajka
Stanislav Hlaváček
Radovan Stehlík
René Klír
Min Zhou
Wang Zhicong
Sheng Huixiong
Zhicong Wang
Anatoliy Yevseyev
Olga Yevseyeva
Igor Malygin
Yana Malygina
Jaromír Hudec
Dmitro Panchenko
Jan Novotný
Hana Kratochvílová
Milan Koder
Václav Vrba
Karolína Babáková
Jan Jůza
Petr Karnold
Lenka Čížková
David Březnovský
Jan Šťovíček
Robert Agler
Jiří Příhoda
Nadejda Krikounenko
Alexei Kouznetsov
Andriy Bedevelskyy
Petr Plicka
Renáta Králová
Martin Schlenc
Tomáš Sahulka
Jaroslav Řežný
Petr Vitouš
Tatjana Nikolajevna Sahulková
Tetyana Kotolova
Vladimir Solomka
Tomáš Pelikán
Josef Kökény
Oleh Tornopolskyy
Tommy Christensen
Vladimír Novák
Marek Pechor
Volodymyr Rosul
Bohumír Prokop
Danuše Danešová
Jitka Severová
Petr Suda
Josef Košatka
Jakub Kolesa
Miroslav Franc
Martin Dubský
Pavel Cahák
Jiří Davídek
Jan Kovář
Marek Beránek
Vít Stinka
Viktor Taran
David Vráblík
Vladan Stakič
Jaroslav Soldán
Milan Semrád
Martin Semrád
Ivana Březinová
Jitka Houdková
Martina Svobodová
Oldřich Čechák
Karel Preuss
Pavlína Fojtíková
Stanislav Doubek
Petra Hřídelová
Dušan Doležal
Elio Zamblera
Jiřina Štěpaníková
Josef Rác
Elgudzha Tsertsvadze
Tamazi Panchoutlize
Stanislav Fojt
Petr Budský
Libor Javorský
Miroslav Belza
Vadym Tarasenko
Mouslim Dalsaev
Yan Neklyudov
Sergiy Dunayev
Kotchev Serguei
Kotchnev Serguei
Sergueeva Elena
Ondřej Laciga
Igor Mizrakhi
Yevgen Mizrakhi
Mykhaylo Glikman
Lyodmyla Savchenko
Marina Tregub
Ivan Martínek
Dana Moravcová
Martin Linhart
Adéla Krausová
Doris Hinsinger
Josef Pátl
Květoslava Špačková
Petr Kališ
Vojtěch Šarišský
Stanislav Svoboda
Alexander Naskidashvili
Stefano Armellini
Raffaele Armellini
Ermanno Armellini
Marco Coter
Gianluigi Coter
Arnoldi Erminio
Jan Zeman
Nikolai Roudevitch
Olga Belova
Svitlana Yankovych
Boris Samburenko
Viul Samburenko
Nadezhda Samburenko
Luboš Babovák
Jana Jonášová
Vladimír Korolev
Irina Korpoussova
Anatolii Korpoussov
Maria Prozorova
Viktoria Karpova
Alexandre Karpov
Evguenia Pozdniakova
Artur Pozdniakov
Pavlo Ihnatyuk
Yevgen Lisovichenko
Lisovichenko Yevgen
Shevchenko Anzhela
Shevchenko Igor
Koblik Valerii
Drahoslav Krejza
Josef Spilka
Jaroslav Vitoul
Voznessenski Nikolai
Voznessenskia Larissa
Kokhtashvili Viacheslav
Kokhtasvili Viacheslav
Kokhtasvili Ina
Kokhtasvili Maia
Sharmazanashvili Marina
Legonkov Alexander
Vladimir Konozobko
Rafek Soultanov
Tatiana Soultanova
Dušan Ritan
Jovica Belanovič
Oldřich Bártl
Oldřich Bártl
Oldřich Brátl
Natalia Skorokhod
Maxim Gontcharov
Vladimir Blokhine
Elena Korotkikh
Martina Knedlíková
Kateřina Knedlíková
Ivana Dačeva
Dieter Fieber
Reinhard Gabriel
Steve Bahlke
Madalina Hirsch
Diana Bauz
Elena Vorgounova
Alexandre Chtcherbina
Aleksandar Lazarevič
Vesna Lazarevič
Dalibor Buček
Oleksiy Tchernyshev
Andriy Golovatyuk
Petro Greben
Pavel Zimmer
Evgueni Kossarev
Petr Hladiš
Ladislav Plinta
Ivan Kokish
Petro Koval
Vasyl Hrytsyuk
Ivan Kaminskyy
Ihor Tkach
Ivan Hrohodza
Volodymyr Harazd
Vasyl Fedoruk
Oleh Yemets
Bohdan Didukh
Ivan Chykur
Dmytro Beley
Ihor Babiy
Mykola Mykytyn
Vasyl Lahotskyy
Taras Takun
Volodymyr Taras
Volodymyr Tkach
Mykhaylo Kalenyuk
Mykola Vorokhta
Oksana Vorokhta
Mykhaylo Brana
Vasyl Karplyuk
Ivan Kokish
Mykola Knygynytskyy
Yevhen Ryabovolyk
Mykhaylo Honcharuk
Michal Šturm
Elena Mouravieva
Olga Chmanovitch
Ekaterina Chkaroubo
Tatiana Sorokina
Anna Pereboeva
Daniel Chamrád
Alexandr Ponomarenko
Elvira Bashirova
Mykhaylo Synychko
Irina Reznikova
Anastassia Pronina
Daria Pronina
Leonard Bakalli
Gerhard Habicher
Alexandr Chramov
Alexandr Kljopov
Abdulchalygov Farruch
Tatiana Volkova
Tamerlan Batyrov
Larissa Batyrova
Alana Batyrova
Sergej Beskashnov
Taťjana Krjučkova
Sergej Morozov
Albert Kirillov
Lada Ivanova
Andrey Nikolaenko
Svetlana Nikolaenko
Vladislav Gubarev
Nina Beganova
Natalia Ogněva
Gennady Sinyakov
Tatiana Siniakova
Lyudmyla Martynyuk
Oksana Paziy
Larysa Slobotska
Fatima Krasovska
Inna Kudryashova
Marharyta Vrublevska
Galyna Holovashchenko
Iryna Kachurovska
Olena Boklah
Alla Talimonchyk
Tetyana Kondratska
Lilia Mineeva
Michael Hartman
Jana Šádková
Ladislav Vondruška
Natalya Egerová
Oleg Anfilofiev
Zinaida Anfilofieva
Jana Vohanková
Stanislava Krejčová
Dagmar Podjuklová
Jan Podjukl
Mikhail Kovalyuk
Natalia Kovalyuk
Pavel Feřtr
Oleksandra Petriv
Veronika Trnková
Ladislav Zindr
Nataliya Kulikovska
Tetyana Hevko
Olena Myronenko
Yuriy Myronenko
Vladimír Hurban
Peter Šteruský
Roman Martysh
Fedir Krasevych
Zuzana Herichová
Slavomír Primák
Vlasta Vojtíšková
Vladimír Preissler
Vojtěch Janeček
David Nárožný
Ondřej Ludvík
Jana Gahlerová
Iva Stankušová
Jana Kovářová
Alina Volohina
Lyuba Rebryk
Leonid Loyevskyy
Maryna Mahurska
Nataliya Babish
Ruslan Matsyuk
Marharyta Kasarda
Vasyl Starosta
Mariya Pavlyshche
Viktoriya Ursta
Ivan Zovdun
Hanna Kushtan
Roman Smetanyuk
Nadiya Naumova
Shota Tsikoridze
Raisa Muchaeva
Ruslan Kadiev
Uvays Khachukaev
Mihail Cotofana
Petr Malivánek
Petra Matoušková
Pavla Smetanová
Volodymyr Stilnyk
Mykhaylo Matsunych
Jana Semeráková
Pavel Čilipka
Libuše Maráková
Josef Marák
Jaroslav Vorel
Klára Dvořáková
Mariya Galiv
Svetlana Milushkina
Vasyl Pipash
Ivan Lukachuk
Ivan Khimchuk
Hanna Sas
Myroslava Vursta
Vasyl Yozhytsa
Nadiya Lyspukh
Mykhaylo Pop
Mariya Koshilka
Ivan Manzyuk
Maryna Yurtseha
Vasyl Yurtseha
Vasyl Tyminskyy
Mykhaylo Menyuk
Ruslan Klymentovych
Taras Kutsmyda
Vasyl Shten
Ivan Bahara
Petro Volos
Vasyl Madar
Mykhaylo Bahara
Ivan Bohdan
Ivan Shelemba
Mariya Shelemba
Vasyl Soyma
Taras Zhenchuk
Petro Soyma
Lyubov Soyma
Mariya Soyma
Nataliya Abramyuk
Ivan Bozha
Vasyl Bozha
Ivan Bozha
Anatoliy Stan
Inna Geyko
Yuliya Zinchenko
Nataliya Dyakova
Maryna Makshyna
Yuriy Hovdi
Mykhaylo Yurchuk
Petro Kozurak
Vasyl Konkin
Ivan Mukha
Ivan Demyanyuk
Olena Ryzhikova
Kateřina Hanzalová
Petr Šimek
Sergey Korovine
Liudmila Korovina
Serguei Korovine
Lioudmila Korovina
Yury Karpilyanskiy
Svetlana Karpilyanskaya
Oldřich Bíža
Petr Herich
Mykhaylo Hadupyak
Stepan Bulat
Svitlana Dobrunyk
Maksym Koltsov
Olha Lendyel
Mariya Cherevko
Vasyl Ushko
Lidiya Palahnyuk
Ivan Repetskyy
Oleksandra Kuzmyn
Gor Avanesyan
Artur Kinashchuk
Mykhaylo Geley
Olha Stoyka
Ildika Berezina
Svitlana Pasternak
Svitlana Feysa
Mariya Kutelmakh
Vitalie Gavris
Mykhaylo Roman
Iryna Stenchenko
Ivan Sorych
Olena Sorych
Vadym Sereda
Volodymyr Medvid
Ivan Olenyak
Iryna Matusevych
Ganna Slyvchuk
Mykhaylo Petrushchak
Petro Choponyak
Oksana Mahurchak
Nataliya Chufus
Volodymyr Popov
Ivan Kupar
Olena Gezey
Iryna Zubyuk
Bohdan Pihulyak
Anatoliy Koval
Nadiya Yarynych
Halyna Yushko
Andriy Oslavskyy
Mahdalyna Yakubets
Michal Mezník
Volodymyr Ilyuk
Serhiy Sokolov
Erika Sokolova
Andrea Pankuchová
Karim Keciri
Hanna Ivanova
Jan Němec
Jan Čadil
Nataliya Dunaeva
Erast Naskidachvili
Lyudmila Naskidashvili
Petr Tulba
Andrei Tulba
Jiří Horyna
Radek Svoboda
Roman Navrátil
Vladimír Kovář
Barbora Kovářová
Kateřina Šedivá
Jan Dušek
Jan Tobolík
Radek Jakubovský
Daniel Hampl
Roman Stellner
Věra Kolovecká
Rostyslav Kyrlyk
Josef Žák
Jan Vyhnálek
Matúš Polák
Radana Baumanová
Tatiana Ilina
Konstantinas Ipatovas
Jiří Šimek
Michal Seidl
Pavel Kosov
Natalia Kosova
Grigory Kosov
Olesya Khromtsova
Pavel Khromtsov
Viktor Leshko
Petr Řehák
Karel Pivo
Olga Lacigová
Lukáš Sládek
Antonín Berger
Pavlo Ostrovka
Michal Mertl
Monika Ryvolová
Michaela Vosátková
Jakub Horčička
Miluše Kočová
Petr Fiala
Pavel Kuchař
Luboš Richter
Radka Steklá
Ján Púček
Jan Portele
Markéta Zárubová
Tereza Hrubá
Stanislav Cvrček
Tomáš Schauer
Jan Marák
Martina Vlčková
Josef Fiala
Veselín Adamovič
Miroslav Koukal
Jan Šmíd
Jana Macešková
Magdaléna Váňová
Luděk Váňa
Zdeňka Myslivečková
Marina Kovachevych
Lenka Fidrmucová
Roman Pekárek
Pavel Zvirotský
Monika Bartošová
Petra Poláčková
Daniel Gáberová
Jakub Stohr
Jana Šmahajová
Petr Smolař
Jana Berger
Pavlína Řehořová
Tomáš Bauer
Ladislava Potměšilová
Josef Musil
Libor Sigmund
Radmila Bůvová
Jan Zeithaml
Zdeněk Kříž
Zdeňka Holoušová
Martina Macáková
Jan Vláčil
Pierre Jeannin
Jan Lupínek
Zuzana Valkána
Jana Schlegelová
Pavel Profous
Andreas Kakoullis
Miroslaw Halas
Tomáš Ivanovský
Aliksandr Platonau
Květoslav Hejl
Saffet Altin
Rushit Avdyli
Jitka Kratochvílová
Luďka Kratochvílová
Dagmar Pomykáčková
Martin Simon
Natalie Dančevová
Liao Mingdi
Zhang Giuzhu
Liao Jianwu
Fan Qichen
Wang Dongdi
Tong Hui
Radomil Klouček
Veronika Svobodová
Limo Crnovršanin
Hasim Akdemir
Šefčet Ibrahimovič
Mária Kassemová
Tomáš Lisý
Jiří Fridrich
Krasevych Fedir
Viktor Molnar
Kostyantyn Chapkevych
Yosyp Sheshvak
Hreshchuk Ivan
Davydov Volodymyr
Kindiy Andriy
Hrynyk Ivan
Zanevych Mykhaylo
Buchela Volodymyr
Synychko Svitlana
Motryn Taras
Mykulyak Vasyl
Molnar Stepan
Molnar Valeriy
Kalashnyk Oleg
Hrendzha Mykhaylo
Rushchak Vasyl
Tymkiv Nataliya
Kozychko Vasyl
Voziv Bohdan
Zavalnyak Orest
Kos Roman
Fediv Ihor
Kindiy Vasyl
Revera Yaroslav
Struk Volodymyr
Klymov Volodymyr
Fedenkiv Bohdan
Fedenkiv Andriy
Lyashkevych Volodymyr
Skrypets Oleh
Husak Ivan
Polyuha Yaroslav
Protsan Vasyk
Voziv Oleh
Vuchkan Nataliya
Barna Mykhaylo
Dochynets Mykhaylo
Fenych Mykhaylo
Kunets Iryna
Smolyar Tetyana
Yurashchuk Iryna
Rusnak Mykola
Yashchuk Georgiy
Poberezhna Inna
Dvorakivska Svitlana
Ulanovych Igor
Nemesh Vasyl
Koperlos Mariya
Pavlyuk Yuriy
Alechko Mykhaylo
Milan Morávek
Jitka Pilařová
Danka Vojtková
Alena Sobotková
Markéta Krupková
Miroslav Dřevikovský
Jana Vondráčková Hrubá
Petr Roupec
Lukáš Musil
Jiří Háša
GABRIELA JONÁKOVÁ
NADĚŽDA KOSOVÁ
KATEŘINA TICHÁ
PETR HOLOUŠ

  • #
  • #
  • #